Satılık Ryzen 7 1700x - GTX 1070 Sistem

Utku Güvel

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. 29 Nisan 2017 tarihinde Mersin Vatan Bilgisayar'da topladığım masaüstü bilgisayarımı işim nedeni ile laptopa dönmek için satmaya karar verdim. Sistem monitör hariç tek parça kasa olarak satılıktır, ayrı parça satış kesinlikle yoktur. Parça piyasasına çok uzak kaldığım için sisteme henüz bir fiyat belirleyemedim. Fiyat konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlar da yardımcı olursa sevinirim. Özel olarak ulaşmak isteyenler için mail adresim: [email protected]

Sistem:

İşlemci: AMD Ryzen 7 1700x
Ekran kartı: Asus Rog Strix GTX 1070
Ram: GSkill TridentZ RGB 16 GB (2x8) 3000 Mhz
Anakart: Asus Prime B350-Plus 3200+(O.C.) MHz
Harddisk: WD 3.5'' Blue SATA 3.0 7200 Rpm 64 MB
Güç kaynağı: Thermaltake TR2 S
Kasa: Xigmatek Frontliner EN8774

Son düzenleme:
6000TL gibi bir fiyata alıcısını bulabilir. Fakat işi daha iyi bilenleri de bekleyin.

Güncelleme:

Ram'ler 2019 Nisan ayının sonlarında garanti kapsamında sıfır olarak GSkill TridentZ RGB 16 GB (2x8) ile değiştirildi.

Fiyat teklifleri için: [email protected]

6000 çok zor. 5000 belki. Ekran kartının ikinci el piyasası 2000, işlemci 1000, etmez belki ama diğer parçalar da ortalama 1500.

6000 çok zor. 5000 belki. Ekran kartının ikinci el piyasası 2000, işlemci 1000, etmez belki ama diğer parçalar da ortalama 1500.

Şu an istediğim fiyat 6000 TL değil o mesajlar eski. Alıcı olmak isteyen arkadaş olursa oturup konuşacağız.

Tavsiye: İlanınızı forumdh2.elde de açıp hem orada hem burada mantıklı laptop takaslarına açığım diye eklerseniz, elden görerek alcağınız 2.el takas laptopu oldukça güçlü olacaktır.
Ayrıca sisteminiz 5000TL'den daha düşük fiyatında değeri mevcuttur bunu da size yardımcı olmak adına eklemek istedim. Yerinizde olsam 4200'den aşağı bırakmazdım.

Tavsiye: İlanınızı forumdh2.elde de açıp hem orada hem burada mantıklı laptop takaslarına açığım diye eklerseniz, elden görerek alcağınız 2.el takas laptopu oldukça güçlü olacaktır.
Ayrıca sisteminiz 5000TL'den daha düşük fiyatında değeri mevcuttur bunu da size yardımcı olmak adına eklemek istedim. Yerinizde olsam 4200'den aşağı bırakmazdım.

Tavsiyenize çok teşekkür ederim. Aslında istediğim şey kasanın parasının üzerine nakit koyup sıfır laptop almak. Fiyat tavsiyeniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Geri
Yukarı