Ryzen 7 1700X için soğutucu önerisi

Neutral

Kilopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Ryzen 7 1700X alacağımı belirtmiştim önceki konumda lakin şimdi de X serisinde soğutucu gelmeyeceği haberini okuduğumda şoke oldum. Cepten fazladan 100-150 lira çıkacak demek oldu bu.

Ryzen 7 1700X için soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Şu anda piyasadaki çoğu işlemci soğutucu AM4 desteği sağlamıyor diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardes simdi bir adet klima, bir adet vantilator ve bir adet demir kesme makasi aliyorsun. Daha sonra kasanin yan kapagini kesiyorsun. Vantilatoru oraya bagliyip sona aliyorsun, daha sonra odana klimayi takiyorsun ve bilgilsayara ceviriyorsun. Son olarak dogalgazi kapatiyirsun bilgisayari buzz gibi kullaniyorsun. Eger bunu begenmezsen bir yontem daha var :
Bir Xray gozluk aliyorsun sonra bilgisayari buzdolabina koyuyorsun (Istersen gene vantilatoru takarsin.) bilgisayari budolabins koyup budolabini kspatiyorsun. Sonra Xray gozluk ile dolabin icindeki bilgisayarda oyun oynuyorsun :D. Xray gozlugu evde icat edebilirsiniz zaten yapimi cok basit :D.

Ortam senlensin cok ciddisin :D. @Silinen üye

Kardes simdi bir adet klima, bir adet vantilator ve bir adet demir kesme makasi aliyorsun. Daha sonra kasanin yan kapagini kesiyorsun. Vantilatoru oraya bagliyip sona aliyorsun, daha sonra odana klimayi takiyorsun ve bilgilsayara ceviriyorsun. Son olarak dogalgazi kapatiyirsun bilgisayari buzz gibi kullaniyorsun. Eger bunu begenmezsen bir yontem daha var :
Bir Xray gozluk aliyorsun sonra bilgisayari buzdolabina koyuyorsun (Istersen gene vantilatoru takarsin.) bilgisayari budolabins koyup budolabini kspatiyorsun. Sonra Xray gozluk ile dolabin icindeki bilgisayarda oyun oynuyorsun :D. Xray gozlugu evde icat edebilirsiniz zaten yapimi cok basit :D.

Ortam senlensin cok ciddisin :D. @Silinen üye

Gerek var mı o kadar uğraşmaya ? Şöyle ısınmaya başladığında iki üflesin geçer. :)

Hayir asla olmaz. Benim dedigimi yapmazsa bilgisayar acilmaz ve GTA 5 kaldirmaz
1119091.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı