Satıldı Ryzen 7 1800X + ASUS GTX1080 Ti Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Parçaları
CPU: Ryzen 7 1800X
GPU: ASUS ROG GTX 1080 Ti
RAM: G.Skill Trident Z RGB 4x8GB 3000MHz CL16 DDR4
Anakart: ASUS ROG Crosshair VI Hero
CPU Soğutucu: NZXT Kraken X62
PSU: Corsair HX1000i 80+ Platinium Full Modüler PSU + Sleeveli Kablo Seti
Depolama: Samsung 960 EVO 500GB M.2 NVMe SSD
Kasa: Hayatı tümüyle yaşamış bir NZXT S340 Elite
Diğer: NZXT Hue+ & 2X AER 120mm RGB Fan, NZXT dahili USB çoklayıcı

TOPLAM FİYAT: 11.000 TL - Pazarlığa açığım, Sahibinden aracılığı ile de satabilirim.

Açıklama
Uzun yıllar boyu bana yapay zeka araştırması ve tabii ki oyun konusunda hiç sorun yaşatmayan makinemi üniversite eğitimime destek aradığım için satıyorum. Sistemin kozmetik dışında hiçbir sorunu yoktur, istediğiniz bütün testleri gerçekleştirip paylaşabilirim. Yurtışında okula başladım, ancak ürün İzmir'de ve kargo yoluyla gönderebilirim. Anakart, işlemci, ekran kartı ve RAM kutuları elimde duruyor, ancak bazı parçaların yurt dışından gelmiş olmasıyla beraber hiçbir parça artık garanti dahilinde değil. Şu anda oldukça tozlu olduğu için aşağıdaki görseli koyuyorum, normalde yan panel takılı durumda (capture Card cihaza dahil değil). Fiyat konusunda öneriniz varsa tabii ki yapabilirsiniz. Sahibinden'de parça parça arayarak bu fiyatları seçtim, dolayısıyla ekran kartının mining kapabilitesi vs. fiyatları etkilemiş olabilir. Elinde sonunda taşınmak zorunda kalacağım için mantıklı bir fiyata olabildiğince hızlı satmak istiyorum.

Ou0v6NB_d.webp

x7uvpQO_d.webp

Son düzenleme:
Sistem buram buram 2017 kokuyor. Çok güzel.
Değil mi? :) Fotoğraflarına baktıkça aklıma PUBG'yi getiriyor. Zamanında çok hevesle almıştım, 4K ekran biraz sorun çıkarttı ama her türlü derin öğrenme / CAD / oyun işimi gördü. Alana şimdiden hayırlı olsun artık.

Merhaba, bilgisayar güzel toplanmış. Yer/Şehir neresi?

sistem parçaları
CPU: Ryzen 7 1800X - 1300TL.
GPU: ASUS ROG GTX 1080 Ti - 8000 TL.
RAM: G.Skill Trident Z RGB 4x8GB 3000MHz CL16 DDR4 - 1400 TL.
anakart: ASUS ROG Crosshair VI Hero - 1000 TL.
CPU soğutucu: NZXT Kraken X62 - 1000 TL.
PSU: Corsair HX1000i 80+ Platinium Full modüler PSU + sleeveli kablo seti - 1700 TL.
depolama: Samsung 960 EVO 500GB M.2 NVMe SSD, isteğe göre yanına 1TB'lik Seagate 7200.11 HDD ekleyebilirim. - 700 TL.
kasa: hayatı tümüyle yaşamış bir NZXT S340 Elite - 0 TL.
diğer: NZXT Hue+ & 2X aer 120mm RGB fan, NZXT dahili USB çoklayıcı - 400 TL.

toplam fiyat: 15.500 TL - pazarlığa açığım, sahibinden aracılığı ile de satabilirim.

açıklama
Uzun yıllar boyu bana yapay zeka araştırması ve tabii ki oyun konusunda hiç sorun yaşatmayan makinemi üniversite eğitimime destek aradığım için satıyorum. Sistemin kozmetik dışında hiçbir sorunu yoktur, istediğiniz bütün testleri gerçekleştirip paylaşabilirim. İzmir'deyim ve bu ağır kasayı kargolamam oldukça zor olur, ancak imkansız değildir. Anakart, işlemci, ekran kartı ve RAM kutuları elimde duruyor, ancak bazı parçaların yurt dışından gelmiş olmasıyla beraber hiçbir parça artık garanti dahilinde değil. Her yıl temizliyorum, ancak bu sene kedi sahiplenmemle beraber 3 ayda bir temizlemeye başladım, teslim etmeden önce her türlü temizliğini yapıp teslim edeceğim. Şu anda oldukça tozlu olduğu için aşağıdaki görseli koyuyorum, normalde yan panel takılı durumda (capture Card cihaza dahil değil).
Düzenleme: Fiyat konusunda öneriniz varsa tabii ki yapabilirsiniz. Sahibinden'de parça parça arayarak bu fiyatları seçtim, dolayısıyla ekran kartının mining kapabilitesi vs. fiyatları etkilemiş olabilir. Elinde sonunda taşınmak zorunda kalacağım için mantıklı bir fiyata olabildiğince hızlı satmak istiyorum.

Ou0v6NB_d.webp

x7uvpQO_d.webp

Monitör satıyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı