Ryzen 7 2700 için Anakart ve PSU Tavsiyesi

181019

Decapat
Ryzen 7 2700
Sapphire RX 590 Pulse 8 GB 256 Bit ekran kartı
8 GB 3200 MHz RAM
İçin güç kaynağı ve anakart tavsiyeniz nedir?
Anakart için bütçem en fazla 550-600 TL arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair Carbide Spec-Delta RGB 550W 80+ Mid Tower Kasa önerim bu olacaktır ama geleceğe yönelik olmasını isterseniz kasa içinde bütçe belirtiniz. Anakart Asrock B450M Pro4 AMD B450 3200MHz+ (OC) DDR4 Socket AM4 Fiyatı. 2 M2 slotu, 2 PCI slotu, 4 RAM Slotu ile bu bütçede olan anakartların çoğundan üstün olduğunu düşünüyorum. Marka ile bilginiz yoksa ASUS markası denebilir.Kablolama ile ilgilide çok artısı bulunmakta, örneğin SATA Portları 90 derece bakıyor kablo kirliliğini önleyecektir, ön panel USB 3.0 yuvasıda SATA Portları ve 20+4 Pin arasında, ben anlatırken kafanda canlanmayabilir ama kasa önüne gelince anlayacaksın. Yaşandı, 15 yaşında tecrübe edildi.

Son düzenleme:
Kasayı vatandan almıştım zaten frisby 9280g bu anakartı vatan ve ya mediamarktan alabilir miyim var mıdır?internetten alsam sıkıntı çıkar mı ya da vatana gidip oradaki sistem toplayanlar sorsam bana başka bir anakart önerseler?Ve ryzen 7 2700 ile rx 590 pulse 8 gb 256 bit uyumlu mudur?
Güç kaynağı yok

Kötü bir kasa tercihinde bulunmuşsunuz. Keşke onu da sorsaydınız burada. Frisby aşırı kalitesiz bir marka.

Anakart olarak bunu önerebilirim.

PSU olarak da bu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı