Ryzen 7 2700X-ROG Strix RTX 2070 Tabanlı Sistemin 1080p Performansı

Hocam ben de yaza doğru böyle bir şey toplamayı planlıyorum. Darboğaz yapar mı diye düşünüyorum. Bu yüzden Intel mı alsam diye düşünüyorum ve kararsız kaldım. Oyunlardan görüntü atarsanız çok sevinirim.

Hocam ben de yaza doğru böyle bir şey toplamayı planlıyorum. Darboğaz yapar mı diye düşünüyorum. Bu yüzden Intel mı alsam diye düşünüyorum ve kararsız kaldım. Oyunlardan görüntü atarsanız çok sevinirim.

Hocam öncelikle, oyundan beklentiniz nedir? 1080p'mi ya da 1440p'mi ve monitör seçiminiz ne olacak? bunlara açıklık getirelim.

Hocam öncelikle, oyundan beklentiniz nedir? 1080p'mi ya da 1440p'mi ve monitör seçiminiz ne olacak? bunlara açıklık getirelim.
1080P için düşünüyorum ama RTX 2070 yerine 1070 TI ya da 1080 almayı planlıyorum. Beni ultra ayarlarda 3-4 sene götürsün yeter. Bu yüzden 1080P daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

1080P için düşünüyorum ama RTX 2070 yerine 1070 TI ya da 1080 almayı planlıyorum. Beni ultra ayarlarda 3-4 sene götürsün yeter. Bu yüzden 1080P daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

1080p'de sistemimin aman aman performansı yok. Ama 1440p'de gayet iyi. Özellikle test etmemi istediğin oyunlar varsa öyle yardımcı olabilirim isterseniz.

Bir ara Fortnite testi de yapabilir misin ? View Distance ve Textures High, kalanı low şekilde. Mümkünse tabi, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı