Çözüldü Ryzen 7 3700U güncelleştirme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Makkos

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, FreeDOS olarak aldığım laptopa Windows10 yükledikten sonra güncelleştirmeleri yapmaya başladım. Bu güncelleştirmelerin başında işlemci ve dahili ekran kartının güncelleştirmeleri idi. Vega 10'nun sürücüsünü yüklemeyi başardım. Ancak AMD'nin sitesinden işlemci için güncelleştirme yapmak istediğimde, ilgili setupu kurdum(Windows 10-Radeon-software-adreNALIN-2020-Edition-20.7.2-july14). Ancak setupu kurduktan sonra çeşitli güncellemeler yaptı kendisi otomatik, işlemci ve dahili kartın güncelleştirildiğini belirtti uygulama. Aygıt yöneticisinden girdiğimde ise işlemcinin güncelleşmediğini görmekteyim.

1595781280906.png

Ne yapmam gerekir güncelleştirme için?
Windows tarafından da arattım, el ile bulmayada çalıştım. Recep bey tarafından yayımlanan güncel rehber videosu doğrultusunda güncelleştirmeleri yapmaya çalıştım. Ancak işlemciyi yapamadım.

İşlemci için sürücüler zaten işletim sistemi içinde var, güncellemenize gerek yok. Sizin en güncel işletim sisteminde kalmanız yeterli.
Genelde sembolik bir tarih yazıyorlar, bir bakayım ben tarihe. Merak ettim.

Eğer öyleyse bir problem yok. Ancak aklıma takıldığı için belirtmek istedim. En güncel işletim sistemi kullanmaktayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı