Ryzen 7 3700X RTX 2080 sistem toplama

Anonymous Cell

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle selam herkese. 1 hafta sonra aşağıda görmüş olduğunuz sistemi almayı planlıyorum. Donanımdan çok anlamıyorum bu yüzden size birkaç sorum var.
1-) Ryzen 7 3700X RTX 2080 besleyebilir mi (darboğaz diye bir şey varmış o sorun olur mu? )
2-) Ryzen 7 3700X'i kendi stok soğutucusuyla kullanmayı düşünüyorum yani bu sistemi aldıktan sonra hep öyle kullanacağım. Overclock yapmam zaten gram anlamıyorum o işlerden. İşlemciye bir şey olur mu? Yani böyle 3 sene 4 sene kullanabilir miyim?
3-) Güç kaynağı 700W koydum çünkü kasa çok hoşuma gitti yeterli olur mu?

Şimdiden sağ olun ve sistemde eksik bir şey gördüyseniz lütfen söyleyin :)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    60,5 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sistem aşağı yukarı 2000TL altına dizilebilir. Bunun dışında o sisteme şiddetle en az 500GB SSD almanızı öneririm. Gerekiyorsa mekaniği sonra alıp takabilirsiniz. Anakartı ATX almanızı öneririm. Kasa hakkında bilgim yok ama güzel bir şeye benziyor. 3700X ile 1080P'de 2080'i rahatlıkla kullanabilirsiniz sorun yok. İnce birkaç basit ayar ile stok soğutucusu yeterli şekilde çalışacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı