Ryzen 7 3700X + RTX 3070 sistem toplama

Sistem Nasıl?

• Oy verenlerin toplamı
    62
Bu sistemi Msi 2060 Gaming Z ile satın alıcaktım ama 3000 serisi ekran kartları çıktı. Ben de 3070 ekran kartı ile sormak, fikir almak istedim.
3080 parasına 3070 almayın tek diyeceğim bu.
Siz iyi değilsiniz sanırım adamlar resmi sitede yazmış git onlara sor kardeşim bilginiz yok konuşuyorsunuz.
Kimin ne olduğu belli oluyor.

Satıcı, distribütörü paylarını, model farklarını bilmeden gelip boş yapıyorsunuz.

Siz iyi değilsiniz sanırım adamlar resmi sitede yazmış git onlara sor kardeşim bilginiz yok konuşuyorsunuz.
Kardeşim sen işin içine vergileri vesaire dahil ettin mi? O direkt çıkış fiyatı, üstüne vergiler + referans tasarım kartlar, satıcı, distribütör ile birlikte fiyatı daha pahalı olacaktır, asıl siz iyi misiniz? Bilmeden konuşan cahil sizsiniz.

Kardeşim sen işin içine vergileri vesaire dahil ettin mi? O direkt çıkış fiyatı, üstüne vergiler + referans tasarım kartlar, satıcı, distribütör ile birlikte fiyatı daha pahalı olacaktır, asıl siz iyi misiniz? Bilmeden konuşan cahil sizsiniz.

Kardeş adamlar başlayan fiyatlarla yazmış zaten vergisiz daha düşük oluyor ben demiyorum gidin NVIDIA'ya sorun niye ucuz koyuyorsunuz 7 bin TL falan olması lazım ki dediğimize gelsin.

RTX 3070'in yazdığı kadar uygun olacağını mı düşünüyorsunuz? Maalesef, Türkiye'de öyle olmuyor o işler. Evet, yurt dışındaki fiyatları RTX 2000 serisinden gayet iyi ve uygun, ama burada çok zor. Kartlar çıkınca görüşelim.

Bak kardeşim, o direkt kurdan çevirilen fiyat, işin içine vergileri vesaire NVIDIA değil Hükümet belirler, keşke cahil cesaretiyle gelip bizle tartışmasanız bu konuyu.

RTX 3070'in yazdığı kadar uygun olacağını mı düşünüyorsunuz? Maalesef, Türkiye'de öyle olmuyor o işler. Evet, yurt dışındaki fiyatları RTX 2000 serisinden gayet iyi ve uygun, ama burada çok zor.

Siz şakasınız sanırım arkadaşlar başlayan fiyatlardan demenin ne anlama geldiğini öğrenin sonra konuşuruz.

Koçum demek, senin abin yaşındayım büyük ihtimalle, benim bilgimi sorgulayacak kapasiten varsa MIT'ye gelirsin bir çay içeriz :).

Hahaha bence sen mağaradan çıkmışsın daha cümlenin ne ifade ettiğini bilmiyorsun elinde internet var araştır hadi koçum.

Doğru düzgün tartışıyoruz işte, saçma sapan can sıkıcı söylemlerinize gerek yok. Başlayan fiyatlar ne demek? Asıl siz bunun anlamını biliyor musunuz ben ondan şüphelendim. Kartlar çıkınca bu konu üzerinden tekrar konuşalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı