Ryzen 7 3700X Sistem Toplama

Öncelikle vermiş olduğunuz. Bilgiler için teşekkür ederim,bir daha uzun yıllar anakart değiştirmek istemiyorum
Eğer X570 almayı düşünüyorsan kesinlikle Gigabyte X570 AORUS ELITE almanı öneririm mosfet ve soğutma olarak üst seviye X570'lerle aynı malzemeleri kullanıyor.

Eğer X570 almayı düşünüyorsan kesinlikle Gigabyte X570 AORUS ELITE almanı öneririm mosfet ve soğutma olarak üst seviye X570'lerle aynı malzemeleri kullanıyor.
Niyetim X570'den yana.Teşekkür ederim

3. Nesil Ryzen 7 işlemciler için B450'lerin güç beslemesi yetersiz kalabilir. Yeni platforma geçmekte fayda var. Ek olarak o kadar yüksek bütçe varken, ekran kartını sağlama alın derim. Sapphire alabilirsiniz -Nitro serisi- ancak çok daha iyileri var.

3. Nesil Ryzen 7 işlemciler için B450'lerin güç beslemesi yetersiz kalabilir. Yeni platforma geçmekte fayda var. Ek olarak o kadar yüksek bütçe varken, ekran kartını sağlama alın derim. Sapphire alabilirsiniz -Nitro serisi- ancak çok daha iyileri var.
ASUS RADEON™ RX 5700 XT 8GB GDDR6 256Bit DX12 AMD Radeon Ekran Kartı bu ekran kartını almayı planlıyorum
Sizce AMD mi? NVİDİA mı? ekran kartında tercihiniz olur.

Merhaba,
Yeni sistem toplamak istiyorum sistemim nasıl sizce
anakartı asus rog b550 f düşünüyorum ramide 16x2 3200mhz g.skill düşünüyorum :D oc yapılmayacak render ve oyun için yeterlimi gelecek olacak 3080 ekran kartınıda beslermi bu sistem:D 1tb ssd var 2tb hdd var 7200rpm,m.2 ssdyi daha sonrası için düşünüyorum işlemci sıcaklıgı konusunda üzermi beni:D daha iyi sistem önerilerine açığımdır.

Dosya Ekleri

• pc sistem.jpg
    pc sistem.jpg
    150,1 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı