Ryzen 7 3800X ve RTX 2070 Super Sistem Toplama

Doğru da almışken ışıklı filan alıyım dediydim :D
Alın o zaman Thermaltake'i. 1 fan öne 1 de egzoz fan yine kısmen yeterli olacaktır. Sorun olmaz.
Ek olarak kendim kullandığım Carbide Spec-Delta'ya da bakabilirsiniz. Gayet şık ve ergonomik bir kasa. Canınızı sıkacak tek durumu cam siyah tamperli. Yani içindeki ışıklar gözüküyor sadece, parçaları zor görebiliyorsunuz.

Kasa için bütçenizin 500TL civarı olduğunu varsayarak, Phanteks P400, FSP/Forton CMT330, Aerocool Scar'a bakabilirsiniz. Kasa seçimi çok elzem değil ortalama bir hava sirkülasyonu yeterli olacaktır. Zaten sıvı soğutma takacaksınız. Sadece dikkat etmeniz gereken üst panele 2x120mm'lik radyatör takıp takamayacağınız. Bu da kasaların teknik özelliklerinde yazıyor zaten.
Aerocool Scar çok güzelmiş teşekkür ederim bu kasayı tercih edeceğim. 😊

Ek olarak kasayı aldığınız siteye bağlı olarak içindeki fan sayısı değişebilir. Montajı onlara yaptıracaksınız sanırım. Radyatörün üste takılmasını isteyin mümkünse. Ek olarak sadece egzoz fanı varsa kasada öne de bir tane fan almaya çalışın.

Ek olarak kasayı aldığınız siteye bağlı olarak içindeki fan sayısı değişebilir. Montajı onlara yaptıracaksınız sanırım. Radyatörün üste takılmasını isteyin mümkünse. Ek olarak sadece egzoz fanı varsa kasada öne de bir tane fan almaya çalışın.
Sinerji'den almayı düşünüyorum 1 adet egzoz fanı var radyatör ve fanları üst kısma öne de 3 tane taksam nasıl olur?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı