Ryzen 7 5700X vs Ryzen 7 5800X

Ancak render performansına ihtiyacın varsa 5700X tercih edilir, oyun amaçlı 5600'den fazlası gereksiz AM4 soket ölmüşken.

5800X'e kadar çıkacağına tası tarağı satar 7500F ile AM5 sokete yürürsün hem geleceğe yatırım olur.
Anakartım pahalı bir AM4 olduğundan kıyamıyorum şuan :D

O zaman R7 5700X ideal gibi gözüküyor.

Anakartım pahalı bir AM4 olduğundan kıyamıyorum şuan :D

O zaman R7 5700X ideal gibi gözüküyor.

Benim de düzgün bir B550 anakartım var zaten ondan sebep Ryzen 7000 serisini pas geçiyorum. B750 anakartlara ve Ryzen 8000 serisine bakacağız artık.

Oyun için alıyorsanız boşuna fazla para veriyorsunuz bu arada.
Evet öyle gözüküyor ama hiç 8/16 bir işlemci kullanmadım. Hiç bir fark olmaz mı oyunlarda?

Şuanki sistemim:
R5 4650G
RX 6600 XT

Oyunlarda drop yiyorum akıcılık gidiyor. SSD'im kronik sorunluydu. Ondandır dedim değiştirdim. Yine aynı. İşlemciden olduğunu düşünüyorum.

Evet öyle gözüküyor ama hiç 8/16 bir işlemci kullanmadım. Hiç bir fark olmaz mı oyunlarda?

Şuanki sistemim:
R5 4650G
RX 6600 XT

Oyunlarda drop yiyorum akıcılık gidiyor. SSD'im kronik sorunluydu. Ondandır dedim değiştirdim. Yine aynı. İşlemciden olduğunu düşünüyorum.
Yok hocam fiyatına değecek fark yok. 5600 almanız en mantıklısı. Boşuna fazla para vermeyin. İleride AM5'e geçersiniz.

Şuanki sistemim:
R5 4650G
RX 6600 XT

Anakartın nedir? Yeni SSD'in nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı