Ryzen 7 5800X sistem ne kadar eder?

CikiBavyer

Kilopat
DDR5'e geçiş için sistemin bazı parçalarını satmayı düşünüyorum sarı siteye vesaire baktım ama tam ortalama bir fiyat çıkaramadım özellikle anakart ve RAM konusunda. Gerek tek tek gerek hepsi birden fiyatı sizce ne olmalı? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütün ürünler Türkiye garantili ve faturalıdır.

İşlemci: Ryzen 7 5800X.
Anakart: MSI MPG X570s Edge Max Wi-Fi
RAM: XPG Spectrix D60G RGB LED 32 GB (2x16 GB) 3600MHz CL18.
PSU: Thermaltake 750W Toughpower GF1 80+ Gold.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDR5'e geçiş için sistemin bazı parçalarını satmayı düşünüyorum sarı siteye vesaire baktım ama tam ortalama bir fiyat çıkaramadım özellikle anakart ve RAM konusunda. Gerek tek tek gerek hepsi birden fiyatı sizce ne olmalı? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütün ürünler Türkiye garantili ve faturalıdır.

İşlemci: Ryzen 7 5800X.
Anakart: MSI MPG X570s Edge Max Wi-Fi
RAM: XPG Spectrix D60G RGB LED 32 GB (2x16 GB) 3600MHz CL18.
PSU: Thermaltake 750W Toughpower GF1 80+ Gold.

Sadece işlemci satıyor musunuz? Kutu fatura, garanti var mı?

Kutusu yok tray olarak alındı İtopya'dan almıştım garantisi devam etmekte. Ancak şu an için bilgi toplama aşamasındayım.

Anladım, Ryzen 7 5800X düşünüyorum o yüzden sormuştum, ekran kartınız nedir, DDR5'e geçme amacınız nedir?

İşlemci tray olduğu için tahminen 4000'den yukarısına gitmeyebilir.

Son düzenleme:
Anladım, Ryzen 7 5800X düşünüyorum o yüzden sormuştum, ekran kartınız nedir, DDR5'e geçme amacınız nedir?
3080 Ti kullanıyorum, yeni yılda bu tarz ürünlerin daha çok zamlanacağını düşünüyorum elimdekilerle DDR5'e çıkmak ne kadar maliyetli onu hesaplıyorum ona göre DDR5'e geçiş yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı