Ryzen 7 7800xD sistem için soğutucu önerisi

İkisi de aynı soğutucu.
Yani kule tipi olan Phantom soğutucusunu mu alayım yoksa attığım 2 sıvı soğutucudan birini mi hocam ?

Çok fark yok ama phantom daha iyi.

Thermalright Peerless Assassin 120 SE WHITE ARGB TL-C12CW-S 120mm Intel-AMD Uyumlu Beyaz Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili

Peerles ve Phantomun farkı nedir hocam ?

Yani kule tipi olan Phantom soğutucusunu mu alayım yoksa attığım 2 sıvı soğutucudan birini mi hocam?

Kule tipi tavsiye ederim.

Beyaz olan peerless, siyah olan Phantom, aralarında performans farkı az, Phantom'da 1 ısı borusu daha fazla, hem fiyatları uygun hem de bozulma şansı yok.

Kule tipi tavsiye ederim.

Beyaz olan peerless, siyah olan Phantom, aralarında performans farkı az, Phantom'da 1 ısı borusu daha fazla, hem fiyatları uygun hem de bozulma şansı yok.
1 Isı borusu çok bi şeyi fark ettirir mi hocam eğer etmezse beyaz olanı almak istiyorum

https://www.sinerji.gen.tr/deepcool-lt520-wh-rgb-240-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-p-47823
Hocam kasamda Beyaz olduğu için bu iki sıvı soğutucuda indirimde sence bu ikisinden birini alsam önerdiğin kule tiplerinden daha mı iyi soğutur?
Bu konularda pek bilgim olmadığı için bilgilenmek istiyorum çünkü paramın boşa gitmemesini istiyorum almışken iyisini alayım diyorum.

Evet önerdiklerimden daha iyi ısıtır kasa beyazsa daha güzel görünür.

4 derece oynuyor.

Hocam her ikinizede son kez soruyorum bir daha sormayacağım cevaplarınız için teşekkür edip konuyu kapatacağız LT520 Sıvı soğutucusunu mu alsam? Yoksa kule tipi Phantom mu alsam?

Evet önerdiklerimden daha iyi ısıtır kasa beyazsa daha güzel görünür.

Hocam her ikinizede son kez soruyorum bir daha sormayacağım cevaplarınız için teşekkür edip konuyu kapatacağız LT520 Sıvı soğutucusunu mu alsam? Yoksa kule tipi Phantom mu alsam?

Yeni konular

Geri
Yukarı