Ryzen 7 7800xD sistem için soğutucu önerisi

Diğerinin stoğu bitmiş dikkat etmemiştim.

RGB olanı alınır, bu Peerless'den daha iyi.

O zaman bunu alayım hocam çok önerdiniz sizlere güveniyorum dark freezer x128 ile karşılaştırırsak sıcaklığı daha da düşerecek mi ?

Selam dostum kendim PUBG oynayan biri olarak benim deneyimim ve tavsiyem sıvı soğutma almandır sebebi oyun esnasında uzun saatler işlemciye binecek yük ısıyı arttıracaktır tabii bu ısıyı dengeleyebilecek kule tipi fanlar mevcuttur ama ısı dalgalanması işlemcinin anlık olarak frekans düşmesine sebep olacaktır oyun esnasında FPS düşmesi yaşarsın imkanın varsa sıvı soğutma satın al.

Kendi deneyimim, çevremdeki insanlarda gördüğüm ve topluluklarda sürekli olarak karşıma çıkan problem dengesiz ısıdan kaynaklı PUBG de yaşanan akıcılık problemi.

Peerless assassian 6 bakır borulu, Phantom spirit 7 bakır borulu.
Evet daha iyi, bir de güzel soğutuyor almak isterseniz kullanınca beni anlarsınız.

https://www.sinerji.gen.tr/deepcool-lt520-wh-rgb-240-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-p-47823
Hocam kasamda Beyaz olduğu için bu iki sıvı soğutucuda indirimde sence bu ikisinden birini alsam önerdiğin kule tiplerinden daha mı iyi soğutur ?
Bu konularda pek bilgim olmadığı için bilgilenmek istiyorum çünkü paramın boşa gitmemesini istiyorum almışken iyisini alayım diyorum.

O zaman bunu alayım hocam çok önerdiniz sizlere güveniyorum Dark Freezer X128 ile karşılaştırırsak sıcaklığı daha da düşerecek mi?

Ben olsam o soğutucuyu kullanmaya devam ederdim, kötü değil sıcaklıklarınızda iyi, oluşacak farkı net söyleyemem ama bu soğutucu 240mm sıvı soğutmalara yakın performans verir.

Selam dostum kendim PUBG oynayan biri olarak benim deneyimim ve tavsiyem sıvı soğutma almandır sebebi oyun esnasında uzun saatler işlemciye binecek yük ısıyı arttıracaktır tabii bu ısıyı dengeleyebilecek kule tipi fanlar mevcuttur ama ısı dalgalanması işlemcinin anlık olarak frekans düşmesine sebep olacaktır oyun esnasında FPS düşmesi yaşarsın imkanın varsa sıvı soğutma satın al.

Kendi deneyimim, çevremdeki insanlarda gördüğüm ve topluluklarda sürekli olarak karşıma çıkan problem dengesiz ısıdan kaynaklı PUBG de yaşanan akıcılık problemi.

https://www.sinerji.gen.tr/deepcool-ls520-se-wh-240-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-p-47827

Hocam bu iki sıvı soğutucudan hangisini alsam çok iyi soğutur ?

Ben olsam o soğutucuyu kullanmaya devam ederdim, kötü değil sıcaklıklarınızda iyi, oluşacak farkı net söyleyemem ama bu soğutucu 240mm sıvı soğutmalara yakın performans verir.

Hocam bu iki sıvı soğutucudan hangisini alsam çok işime yarar ?
Önerdiğin kule tipinden daha mı iyiler bu konuda bilgilendirirsen çok sevinirim.

Kasa beyazsa.

Çok tatlı sence 2 tane sıvı soğutucu attım ya sana hocam onlardan birini mi alsam yoksa bu beyaz olan kule tipini mi bu konuda yardımcı olursan çok mutlu olurum almışken param boşa gitmesin bari.

Geri
Yukarı