Ryzen 7500F işlemciye Snowman T6 Ultra takılır mı?

Phaulker

Hectopat
Daha fazla  
Yakın bir zamanda AM4'ten AM5 sokete geçmeyi planlıyorum. Şu anda elimde Snowman T6 Ultra var. Şu an kullandığım Ryzen 5500 işlemcide sıkıntı yaşamıyorum aynı soğutucuyu Ryzen 7500F için kullanılır mı?

Yakın bir zamanda AM4'ten AM5 sokete geçmeyi planlıyorum. Şu anda elimde Snowman T6 Ultra var. Şu an kullandığım Ryzen 5500 işlemcide sıkıntı yaşamıyorum aynı soğutucuyu Ryzen 7500F için kullanılır mı?
Kullanilir. Yukte 75-80'i gecmedigi surece sorun yok. Tahminimce 75 civari gorursunuz zaten
Gerci AM5 soket desteklemiyor sanirim yanlis bilgi icin pardon hocam.

kullanilir. Yukte 75-80'i gecmedigi surece sorun yok. Tahminimce 75 civari gorursunuz zaten
Gerci AM5 soket desteklemiyor sanirim yanlış bilgi icin pardon hocam.

Anladım hocam sorun yok teşekkürler.

kullanilir. Yukte 75-80'i gecmedigi surece sorun yok. Tahminimce 75 civari gorursunuz zaten
Gerci AM5 soket desteklemiyor sanirim yanlış bilgi icin pardon hocam.

Hocam takılıyormuş dün taktım herhangi bir sorun yok.

Son düzenleme:
Adınıza sevindim hocam ben AM5 sokete uyumlu olduğunu bilmiyordum. Diğer arkadaşlarında bilgilenmesi adına size bir soru soracağım. Yükte kaç dereceleri görüyorsunuz?

Boşta 44 derecelerde dolaşıyor oyunlarda 61-65 arası geziyor tabii benim kullandığım kasamında faydası var. Takarken herhangi bir sorun yaşamadım hatta daha kolaydı diyebilirim önerim fanları çıkartarak takın daha kolay oluyor Prime95 veya AIDA64 gibi testler daha yapmadım ama isterseniz yapabilirim.

Boşta 44 derecelerde dolaşıyor oyunlarda 61-65 arası geziyor tabii benim kullandığım kasamında faydası var. Takarken herhangi bir sorun yaşamadım hatta daha kolaydı diyebilirim önerim fanları çıkartarak takın daha kolay oluyor Prime95 veya AIDA64 gibi testler daha yapmadım ama isterseniz yapabilirim.

Hocam testleri yaptınız mı ve yük bindiren bir durum yaşadığınız zaman sıcaklık kaç oldu? Ben de aynı işlemci ve soğutucu kombinasyonunu kullanmayı düşünüyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı