Snowman T6 Ultra klips ile takılır mı?

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar şimdi Snowman T6 Ultra aldım. Ama anakart üzerindeki o 2 siyah parçayı anakart braketine bağlayan vidaları kaybettim. Geçici bir süreliğine klips ile sabitleyip çalıştırabilir miyim?

Bir sıkıtnı olmaz 8 tane klipse ihtiyacınız var.

Biraz sıkı takın yoksa soğutucu işe yaramaz, soğutucunun biraz baskı yapması gerekiyor termal macuna.

Bir sıkıtnı olmaz 8 tane klipse ihtiyacınız var.

Biraz sıkı takın yoksa soğutucu işe yaramaz, soğutucunun biraz baskı yapması gerekiyor termal macuna.

8 tane ne için? Sadece AM4 anakartlarda gelen siyah parçaları sabitlemem gerekmiyor mu? Anakart B450 Aorus Elite bu arada.

8 tane ne için? Sadece AM4 anakartlarda gelen siyah parçaları sabitlemem gerekmiyor mu? Anakart B450 Aorus Elite bu arada.
Resim atarsanız kaybolan parçayı ve takılması gereken şeyleri görmüş oluruz, resimsiz yorum yapmak zor.

gigabyte-x570-ud-amd-am4-ddr4-anakart__109026-2.jpg

Resim atarsanız kaybolan parçayı ve takılması gereken şeyleri görmüş oluruz, resimsiz yorum yapmak zor.

Bu vidalar kayıp.

Son düzenleme:
Bir plastik kelepçeyi önden geçir arkasına da başka bir plastik kelepçenin kare şeklinde olan sıkılaştırma kısımının kesip sıkıştır arkadan. Olur.

@SHER-LOCKED

Bir plastik kelepçeyi önden geçir arkasına da başka bir plastik kelepçenin kare şeklinde olan sıkılaştırma kısımının kesip sıkıştır arkadan. Olur.

@SHER-LOCKED

Dediğinizi yaptım ama kelepçe braketin delikleri için fazla büyük geldi ben de braketsiz taktım. Şu an sorunsuz çalışıyor, sıcaklıklar da iyi.

Geri
Yukarı