Ryzen 9 3950X sistem uyumlu mu?

Bütçe
100.000 TL
Tasarım için 24, 5" ekran boyutunun ufak olduğunu düşünüyorum. Bence geniş ekranda çalışmak daha konforlu ama renk doğruluğunu kontrol edip bunu tercih etmiş olabilirsiniz. O noktada bilgim olmadığı için bir şey diyemem.
İşlemci için zaten fikrinizi belirtmişsiniz.
Bir de 980'in EVO modeli olduğundan emin misiniz? Geçenlerde Samsung'un sitesinde çeşitli ürünlerde indirim vardı. SSD'lere bakarken sadece düz 980 ve Pro modellerini görmüştüm.

Özür diliyorum SSD Modelim Samsung 1TB 980 Pro PCle 4.0 NVMe M.2 SSD (7000 MB Okuma)(5000 MB Yazma)(IOPS Okuma 1000K)(IOPS Yazma 1000k)

Ferrari'ye az yaksın diye tüp takmak...
Bütçeniz varsa arkadaşın dediği gibi 5950X alın.

İşlemci önerisi yapan herkese teşekkür ederim Sistemimde bulunan Ryzen 9 3950X İşlemcisini
Ryzen 9 5950X İşlemcisi ile değiştirme kararı aldım.

5950X daha iyi her konuda. Onun dışında darboğaz olmaz. Monitörü değiştirin. 360Hz e-sporcu değilseniz çok önemli değil. 4K veya 2K sağlam bir monitör alın.

En kaliteli 2K Veya 4K Yüksek Hz ve düşük msli monitör Tavsiyesi Verebilir misiniz?
Şu an monitörümü ASUS'un 360Hz Modelini alacağım Çünkü şu an yaptığım videolar 1920/1080P 60FPS Değerinde müşterilerime sunuyorum.
Ayrıca Twitch YouTube gibi platformlarda kendimce hobi olacak şekilde oraya atılmayı düşünüyorum.
Oynadığım oyunların Olabildiğince akıcı olmasınıda istediğim için 360Hz monitör tercih ettim
Yoksa tabii ki sizin de dediğiniz gibi Editörlük ve Grafik işlerimde 2K ve 4K monitör kullanmak isterim.
Önereceğiniz monitörü ise Birkaç ay sonra 3 Adet olacak şekilde almayı planlıyorum
MSI MEG X570 GODLIKE Anakart boyutu E-ATX
Sorum şu:
Custom sıvı soğutmada bulunan Corsair Hydro X serisi XR5 360mm radyatöre Fanları dahil ettikten sonra montajını ASUS Helios kasasının Üst soğutma bölümüne konumlandırıcam
Anakartın MOSFET'lerine bu fanlar değme yapar mı?
Normal ATX bir kartta Değme yapmıyor.

İnternette sizin hakkınızda azıcık araştırma yapınca ve biraz da aklımızı kullanınca konunun troll olduğu anlaşılıyor.

İnternette sizin hakkınızda azıcık araştırma yapınca ve biraz da aklımızı kullanınca konunun troll olduğu anlaşılıyor.

Merhaba.
Bu platformu kullanma nedenim gerçekten yardıma ihtiyacım olduğu içindi.
Fakat böyle bir tepkiyle karşılaşacağım aklıma bile gelmez di.
Siz araştırmışlığınızla kalmış olun.
Size zorla bana yardım edin gibi bir terim kullanmadım. Gerçekten aklıma takılan nedenler oldu ve bu platforma başvurdum. Birçok kişiden yardım da aldım, her birine ayrıca teşekkür ederim
Troll mevzusuna gelecek olursak:
Beni araştırmış olduğum sosyal mecradan bana yazabilirsin.
Sistem geldiğinde sana 4K bir şekilde fotoğrafını sunabilirim. :)
Kimseyle alay edecek değilim, düzgünce yardım istedim düzgün bir üslupla gelmenizi bekledim,
Zoruna gidiyorsa işine bakabilirsin.
Sosyal mecradan geri dönüşünü bekliyorum.
Instagram: Metehantnaz

Merhaba.
Bu platformu kullanma nedenim gerçekten yardıma ihtiyacım olduğu içindi.
Fakat böyle bir tepkiyle karşılaşacağım aklıma bile gelmez di.
Siz araştırmışlığınızla kalmış olun.
Size zorla bana yardım edin gibi bir terim kullanmadım. Gerçekten aklıma takılan nedenler oldu ve bu platforma başvurdum. Birçok kişiden yardım da aldım, her birine ayrıca teşekkür ederim.
Troll mevzusuna gelecek olursak:
Beni araştırmış olduğum sosyal mecradan bana yazabilirsin.
Sistem geldiğinde sana 4K bir şekilde fotoğrafını sunabilirim. :)
Kimseyle alay edecek değilim, düzgünce yardım istedim düzgün bir üslupla gelmenizi bekledim,
Zoruna gidiyorsa işine bakabilirsin.
Sosyal mecradan geri dönüşünü bekliyorum.
Instagram: Metehantnaz.

Hocam ayıptır sorması hangi iş ile uğraşıyorsunuz.

Hocam ayıptır sorması hangi iş ile uğraşıyorsunuz.
Konunun en başında belirtmiştim, grafik tasarım ve video editörlüğü yapıyorum.
Hocam kusura bakmayın galiba doğum tarihiniz ve adınız bulduğum kişiyle tesadüfmüş, şu işe bak :).

Benimle olan derdin ne açıklar mısın?
Buraya 2000 diye girdim herhangi bir kısıtlamaya takılmamak adına
Başkalarını ne olursa olsun yargılamak sana mı düşüyor ?
Nerede dalga geçtiğimi gördün bunu bana belirt bak kardeşim sen böyle böyle yaptın de bana, mantıklıysa eğer ben sana hak vereceğim emin ol.
He bu arada eski fotoğraflarımı da bulmayı başarmışsın seni tebrik ederim de.
Bunun trolle ne alakası var ?
Bilgisayar almam için veya bu tarz platformları kullanmam için reşit mi olmam gerekiyor.
Sanırım böyle bir yardım istemem sana battı.
Ayrıca benim fotoğraflarımı bulup bir internet sitesinde paylaşman ne haddine ?

Umarım altta okuyacağın şeyden haberin vardır :).

İNTERNETTE FOTOĞRAFIN İZİNSİZ KULLANIMI SUÇ MUDUR?​

Sosyal medya platformlarında paylaşılan şahsi fotoğraf veya videoların kişinin izni olmaksızın paylaşılması Türk Ceza Kanunu kapsamında Özel Hayata ve Hayatın Gizli Alanına Karşı Suçlar başlığı altında madde 136’ da düzenlenmiştir.

TCK madde 136 “ Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.”

Kaynak:İnternette izinsiz fotoğraf kullanımı Kişisel Veri İhlali mi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı