Ryzen 9 5900X, Tek Çekirdekte i9-10900K’nın Önüne Geçti

AMD sadece işlemci üretmiyor kardeşim konuyla yeterince alakası yoksa bile yapmış olduğu işleri göz önünde bulundurarak bundan örnek verdim bunda anlaşılmayacak ne var?

Kardeşim AMD'nin ayrıca ekran kartıda üretmesi bir başarı zaten AMD olmasa aldığın 980 Ti'yı 1000TL'ye değil 1500TL'ye alacaktın.

Kardeşim AMD'nin ayrıca ekran kartıda üretmesi bir başarı zaten AMD olmasa aldığın 980 Ti'yı 1000TL'ye değil 1500TL'ye alacaktın.
Rekabet iyi güzel bişey fakat kullandığın ürünü stabil kullanamayacaksan neye yarar ki ? o yüzden minimum sorun yaşayacağım ürünü alırım 1500 veririm yani burada kullanımdan bahsediyorum ürünün fiyatı önemsiz. Hani bir söz vardır ''ucuz mal alacak kadar zengin değilim.'' diye aynı mantık.

@Yagmo @283156 bir Intel Fanboy arkadaşım vardı o da yukarıdaki arkadaşla aynı şeyi demişti :"AMD öNcE DandİK EkRaN KaRTi yapMAKtaN vazgeçsİn sonra İşlemci YApSin MoRUK(!)" 😃 O yüzden benim yaptığım gibi hiç yokmuş gibi davranın bırakın kendi-kendine konuşsun🙂

@Yagmo @283156 bir Intel Fanboy arkadaşım vardı o da yukarıdaki arkadaşla aynı şeyi demişti :"AMD öNcE DandİK EkRaN KaRTi yapMAKtaN vazgeçsİn sonra İşlemci YApSin MoRUK(!)" 😃 O yüzden benim yaptığım gibi hiç yokmuş gibi davranın bırakın kendi-kendine konuşsun🙂
Ben fanboyluk yapmıyorum zamanında amd ekran kartı amd işlemci kullanan birisiyim. Saf olmayın ayık olun derim.

AMD, yeni işlemcilerde iyi iş çıkarmış fakat çok satacağını düşünmüyorum ne de olsa yakında ddr5'e geçiş yapılacak.

AMD Nin yeni jenerasyon işlemcileri de İntel gibi fiyatlandırma olarak hemen hemen aynı etiketle çıkacak bu bir. İkincisi bakalım rekabet dediğiniz şey tam olarak bize yansıyacak mı ? Hani fiyat performans diye öve öve bitiremediğiniz amd'nin performans işlemcileri fahiş fiyat politikası ile piyasaya çıktığında aynı şeyleri söyleyebilecek misiniz merak ediyorum. Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte beyler siz performans alacaksanız seve seve de onun bedelini Intel'in yaptığı gibi ödeyeceksiniz. Bu son yorumumdu bundan sonra kimseye bu konuda cevap vermeyeceğim.

Geri
Yukarı