Ryzen 9 7900X ile RTX 4070 Ti darboğaz yapar mı?

Dostum 2 veya 3 kişi sistem dizdi 4070 ti alacağım diye direttin. Sisteminde bütçene göre dengesizlik var. Foruma bütçeni belirterek bir konu açsan ve forumdaki insanlar sana bütçene göre dengeli ve boşa para harcatmayacak bir sistem dizseler iyi olmaz mı ?

Eki Görüntüle 1641976Eki Görüntüle 1641977Eki Görüntüle 1641978Eki Görüntüle 1641979
Hocam bu sistem nasıl ekran kartı çok pahalı sizinki ben şu anlık GTX 1650 Ti kullanıyorum bu kadar yükselme bana fazla bile

Para harcamamak istiyorsanız bunu almayın parçalar kötü attığımı bu iki parça ile değiştirerek alın.
Daha da ucuz olsun derseniz 4070 Ti atabilirim.

Para harcamamak istiyorsanız bunu almayın parçalar kötü attığımı bu iki parça ile değiştirerek alın.
Daha da ucuz olsun derseniz 4070 Ti atabilirim.
Olur hocam ama ben hala anladım 7900 ile 4070ti ve önerdiğiniz monitör dar boğaz yapmayacak mı yapacak mı

Olur hocam ama ben hala anladım 7900 ile 4070 Ti ve önerdiğiniz monitör darboğaz yapmayacak mı yapacak mı?

Yapmamak ama hala ısrar ediyorsunuz aynı fiyata çok daha yi sistemler olmasına rağmen gereksiz pahalı parçaları olan sistemlere bakıyorsunuz. Attığım sistemin 7700X ve 4080'li haline bakın.

Arctic LF2 360 o kasaya sığacağından emin değilim. Benim 5000X tavan yerleşimine özel işlem yaparak yerleştirebildim. Sanayide radyatör tutacak sac ekleme yaptırdım.

@umex
Hocam benim aşağıdaki sistemime bakabilirsin, bütçene göre kurulabilecek en iyi sistemlerden diyebilirim. Hem de karşında canlı kullanıcısı var. 😉

360mm desteği var ,kalın biraz radyatör ama kullanan olması lazım forumda.
Maalesef sığmıyor radyatör 65mm den fazla boşluk istiyor. 1 haftamı yedi o radyatör.

@umex
Hocam benim aşağıdaki sistemime bakabilirsin, bütçene göre kurulabilecek en iyi sistemlerden diyebilirim. Hem de karşında canlı kullanıcısı var. 😉

Maalesef sığmıyor radyatör 65mmden fazla boşluk istiyor. 1 haftamı yedi o radyatör.

Topladığım sisteme benzer zaten kasa dışında fark etmeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı