Ryzen 9 7950x3D için sıvı soğutucu önerisi

Bu bir tane NZXT Z73 Kraken var iyi midir?

Ama işte ben kaliteli almak istiyorum bütçemde var.

Yani bilgisayar birleştirme veya genel bilgim var ama Custom sıvı soğutma hiç bilmem yani.
Arctic zaten alabileceğiniz en kaliteli sıvı soğutuculardan biri, uzun yıllar garantisi var aynı ses seviyesinde en çok soğutmayı sağlayan sıvı soğutucu, illa 20k harcanacaksa saçma sapan Asus AIOları yerine custom sıvı soğutma yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Bu bir tane NZXT Z73 Kraken var iyi midir?

Ama işte ben kaliteli almak istiyorum bütçemde var.

Yani bilgisayar birleştirme veya genel bilgim var ama Custom sıvı soğutma hiç bilmem yani.

İyi bilgisayarcılar yapar aslında hatta parçaları birleştirmediysen YouTuber'ların bazıları içerik çıksın diye böyle sistemleri topluyorlar.

Bütçe var ama gözüme çarptı aynısı daha ucuz burada.

Sence NZXT Kraken Z73 iyi midir?

İyi bilgisayarcılar yapar aslında hatta parçaları birleştirmediysen YouTuber'ların bazıları içerik çıksın diye böyle sistemleri topluyorlar.

Ya işte ben tokatta oturuyorum o sıkıntı burada kimse bilmez Custom sıvı soğutma.

LED ekran var (biliyorum para tuzağı) bir de RGB var yani üst seviye PC topladıysam güzelde gözüksün masa altına koymayacağım zaten.

O halde sizin kararınız soğutması kesinlikle üzmez o açıdan sıkıntı yaşamazsınız son olarak bunu öneriyim.
Bir de bütçe var biliyorum ama yurt dışından daha uyguna getirebilirsiniz 16k yı duydukça içim acıyor.

O halde sizin kararınız soğutması kesinlikle üzmez o açıdan sıkıntı yaşamazsınız son olarak bunu öneriyim.
Bir de bütçe var biliyorum ama yurt dışından daha uyguna getirebilirsiniz 16k yı duydukça içim acıyor.

Vallahi çıka çıka yoruldum oradan internetten baktım zaten bitmiş.

Pek çok sıvı soğutma kullandım Corsair, CM, NZXT vs. vs. Arctic hem sessiz hem de kalın radyatörü ve kaliteli PWM pst statik basınçlı fanları ile çok başarılı. Soğutma konusunda hiç sıkıntı yaşamadım.

Eyvallah hocam.

Geri
Yukarı