Ryzen 9000x3D işlemciler beklenmeli mi?

• Konuyu başlatan Tiger1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 582
İnşallah yanmaz hocam o zaman.

Onları araştırdım Full parlaklıkta kullanabilen insan değildir. :D aşırı parlak oluyor %45 parlaklık yeterli benim için mesela. Zaten piksel tazeleme olayı var. 4 saat kullandıktan sonra otomatik yapıyor öyle ayarlanıyordu ASUS'un OLED monitörü. Ayrıca 3 sene yanmama garantisi veriyor. Oldu da yandı garantiye gönderirim. Artık siyahları siyah görmek istiyorum gri değil.

Onları araştırdım Full parlaklıkta kullanabilen insan değildir. :D aşırı parlak oluyor %45 parlaklık yeterli benim için mesela. Zaten piksel tazeleme olayı var. 4 saat kullandıktan sonra otomatik yapıyor öyle ayarlanıyordu ASUS'un OLED monitörü. Ayrıca 3 sene yanmama garantisi veriyor. Oldu da yandı garantiye gönderirim. Artık siyahları siyah görmek istiyorum gri değil.

3 sene iyi güzel de garanti bitince yanarsa bir monitör kadar daha panel parası çıkarırlar artık :D işte bunları düşündükçe alası kaçıyor insanın hocam.

Hocam 1080p şu anki monitörüm zaten. 5090ı hem bunda hem 4K alacağım monitör/televizyonda kullanacağım. O yüzden haliyle işlemci de önemli.

Hocam 360Hz i çok rahat alacağınız için zaten aradaki farkı hissedemezsiniz zen 5 Ryzen 7 bu neslin X3D ile benzer performans gösterecektir tahminim 2025 de gelecektir beklemeye değeceğini düşünmüyorum.

1) 1080P'de 5090 darboğaz evet yapar.
2)5090 çok ve çok pahalı çıkacaktır emin ol yüksek ihtimalle paran yetmez.
3) 9000 serisi çıkana kadar fiyatlar artar bence değmez.
Arkadaş üstte 5090 demiş, Ryzen 9000. nesil işlemciler demiş, Asus'un yeni çıkardığı monitör demiş, bunları alacak parası varsa 9000 serisi koymaz ona. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı