Ryzen APU İle Çift Monitör Kullanmak

Anlamadım, monitörde DVI girişi varsa ve çalışıyorsa neden dönüştürücü kullanıyorsunuz?
hocam 1. monitörüm vga çıkışlı diğeri de vga çıkışlı. 2. olanı dönüştürücü ile dvi portuna takıyorum o çalışmıyor sorun o
oraya yanlış yazmışım kusura bakmayın vga yazıcaktım

Elinizdeki donanımı bilmeden, yazdıklarınızdan yola çıkarak elinde bu var galiba, böyle dediğine göre diğerinde de şu var diye çıkarım yaptığımız için kafalar çorba olabiliyor, bir de gün içinde işin verdiği yorgunlukla benim yanlış anlama ya da yanlış çıkarım yapma ihtimalim de var o yüzden ben yardımcı olamasam bile yardımcı olmaya çalışacak diğer kişiler içinde bu açıklamalar önemli.

O zaman, 2 monitörde çalışıyor, anakart VGA çıkışında sorun yok, VGA kablonuzdan birinin sağlam olduğunu söylediklerinizden yola çıkarak biliyoruz, diğeri içinde sağlamlık testi yaptınız mı yoksa 2 monitörü de aynı kablo ile mi test ettiniz, bunun kontrolünü yapın her şeyden önce.
Eğer 2. kablo da sağlamsa geriye kalan seçenekler şunlar,
-DVI çıkışınız sorunlu olabilir ki çok uzak bir ihtimal.
-Dönüştürücünüz sorunlu olabilir.
- İşlemciniz 2 .monitöre olanak tanımıyor ki yukarıda ki konuşmalardan sanıyorum desteklediğinden emin oldunuz.
-Anakartınız böyle bir destek sunmuyor olabilir.

Ben kullanıyorum. İşlemcim 2200G. Eğer fotoğraf bulursam atacağım. Birisi HDMI ile diğeri VGA ile çalışıyor. FPS farkı yaşamadım.

Merhabalar :) yıllar sonra konuyu hortlattım ama kusura bakmayın.
Bende Ryzen 5 2400G APU işlemci var VGA monitör bağladım ek olarak yeni bir monitör bağlamam için ne yapmam lazım acaba.
Donanım bilgim neredeyse hiç yok :(

Merhabalar :) yıllar sonra konuyu hortlattım ama kusura bakmayın.
Bende Ryzen 5 2400G APU işlemci var VGA monitör bağladım ek olarak yeni bir monitör bağlamam için ne yapmam lazım acaba.
Donanım bilgim neredeyse hiç yok :(

Bir şey yapmana gerek yok. Yine monitörü bilgisayara bağlayıp fişe takacaksın o kadar.

Merhaba, konuyu hortlattığım için üzgünüm.

Şu anki sistemimde R5 3400G APU mevcut ve RX Vega 11 grafik işlemcisini kullanıyorum. Ekran kartım mevcut değil.

Bilgisayarımın yanına bir monitör daha eklemek istiyorum. Anakartta (MSI A320M-A PRO) hem HDMI, hem DVI çıkışı mevcut. VGA yok. Haliyle analog sinyal alabilme şansım yok.

Ben HDMI ile monitöre görüntü aktarıyorum, ikinci monitör için DVI çıkışını kullanırsam görüntü alabilir miyim?

@Zgrrs @(Ry)Zen'siz olmaz.

Merhaba, konuyu hortlattığım için üzgünüm.

Şu anki sistemimde R5 3400G APU mevcut ve RX Vega 11 grafik işlemcisini kullanıyorum. Ekran kartım mevcut değil.

Bilgisayarımın yanına bir monitör daha eklemek istiyorum. Anakartta (MSI A320M-A PRO) hem HDMI, hem DVI çıkışı mevcut. VGA yok. Haliyle analog sinyal alabilme şansım yok.

Ben HDMI ile monitöre görüntü aktarıyorum, ikinci monitör için DVI çıkışını kullanırsam görüntü alabilir miyim?

@Zgrrs @(Ry)Zen'siz olmaz.
Tabi görüntü alabilirsiniz. Neden sorun olsun ki? O kadar giriş çıkışı sadece bir tanesini kullanalım diye koymuyorlar ki. Şimdiden güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı