Ryzen Controller 5800H'ı destekler mi?

Touchpad de sorun yok bende.

Adaptör yangın çıkartmaz bence ancak gerçekten çok ısınıyor.

Çantaya attığımızda alev alma konusunu bilemeyeceğim :)
Orta kısımlarından altına doğru sert dokunursanız bu videodaki gibi oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orta kısımlarından altına doğru sert dokunursanız bu videodaki gibi oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Klavye konusunu kötü olmuş, dokunmatik yüzey benimkinde bu şekilde değil.

Belki yeni seride 1-2 aylık yeni model bile olsa, çözmüş olabilirler. Ben bir gariplik hissetmedim.

Belki yeni seride 1-2 aylık yeni model bile olsa, çözmüş olabilirler. Ben bir gariplik hissetmedim.

Bu işte benim için iade sebebi trackpadi çok fazla kullanan biriyim sinir ediyor ister istemez. Adaptörü ayrı sorun yarın vereceğim iade yapacak bişey yok. Legion bekledik hala gelmedi 🥲

Bu işte benim için iade sebebi trackpadi çok fazla kullanan biriyim sinir ediyor ister istemez. Adaptörü ayrı sorun yarın vereceğim iade yapacak bişey yok. Legion bekledik hala gelmedi 🥲
Bu da bendeki ses yeni çektim videoyu

Son düzenleme:

Bu işte benim için iade sebebi trackpadi çok fazla kullanan biriyim sinir ediyor ister istemez. Adaptörü ayrı sorun yarın vereceğim iade yapacak bir şey yok. Legion bekledik hala gelmedi 🥲

Bu da bendeki ses yeni çektim videoyu.

Acaba Intel modellerde bu sorunlar var mıdır onu araştırmak lazım. İnternette HP Omen 15 aratınca yüzde 99 AMD Ryzen çıkıyor. Vatan bilgisayarda i7 10870 RTX3070'li modeli var. Sanırsam numpad de mevcut. 11.nesil HP Omen 16 aynı kasa ama bu model yeni gelmişken diğeri ekim Kasım ayını bulur gibi. Lenovo Legion 5 Pro 3.6kg adaptör dahil olunca taşınabilirlik kavramı ortadan kalkıyor.

Bu da bendeki ses yeni çektim videoyu
@Narkotik @Eternal Rest sizlerde bu sorunlar var mı? Klavye ve touchpadle alakalı, bir de oyun oynarken adaptör şarj hızına yetişemiyor ve şarj azalıyor deniyor? Bilginiz var mıdır?

@Narkotik @Eternal Rest sizlerde bu sorunlar var mı? Klavye ve touchpadle alakalı, bir de oyun oynarken adaptör şarj hızına yetişemiyor ve şarj azalıyor deniyor? Bilginiz var mıdır?
Hocam günaydın. Benimki o kadar sinirimi bozdu ki oyun bile oynayamadan iade ettim. Bir işlemci boşta 60-80 derece arası ani fırlamalarla çalışır mı ya boşta?

Denilen sorunların hiçbiri yok bende ileride oluşur mu bilemem. Oyun sırasında şarj azalıyor konusunda öyle bir şey yaşamıyorum.

Ben de Ryzen 5800H işlemciye sahip Omen 15 laptop kullanmaktayım boşta sizin dediğiniz gibi 70 derecelerde çalışması oyunda 100 dereceyi geçecek hissiyatı yaşattı fakat genel kullanım olarak bakınca oyunlarda Max 88 gördüm Cyberpunk oynarken o da.

Ben de Ryzen 5800H işlemciye sahip Omen 15 laptop kullanmaktayım boşta sizin dediğiniz gibi 70 derecelerde çalışması oyunda 100 dereceyi geçecek hissiyatı yaşattı fakat genel kullanım olarak bakınca oyunlarda Max 88 gördüm Cyberpunk oynarken o da.
Ben başlıkta program ile 86 dereceye limitledim işlemciyi. Sonrasında gereksiz ısınıyor. Cinebench testinde %5 puan düştü. Çok önemli değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı