Ryzen Controller TDP yükselttikden sonra ekran kartı sürücüsü çöküyor

Daha fazla  
Merhabalar iyi forumlar. Ryzen Controller ile işlemcinin TDP'sini yükselttikden 10-15 dakika sonra ekran kartı sürücüsü çöküyor. Tüm TDP ayarlarını denedim ama hiçbir şekilde hatasız çalıştıramadım. Yaptığım ayarları geri alabilmek için mecburen restart atmak zorunda kalıyorum. Acaba nasıl bu sorunu çözerim ya da Ryzen Controller benzeri bir uygulama var ise onerebilir misiniz?
CPU: AMD Ryzen 5 3500U.
GPU: Vega 8
RAM: 1X 8 GB.
Bir de yazmayı unutmuşum. AMD Adrenalin sürümü: 21.9.2

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar iyi forumlar. Ryzen Controller ile işlemcinin TDP'sini yükselttikden 10-15 dakika sonra ekran kartı sürücüsü çöküyor. Tüm TDP ayarlarını denedim ama hiçbir şekilde hatasız çalıştıramadım. Yaptığım ayarları geri alabilmek için mecburen restart atmak zorunda kalıyorum. Acaba nasıl bu sorunu çözerim ya da Ryzen Controller benzeri bir uygulama var ise onerebilir misiniz?
CPU: AMD Ryzen 5 3500U.
GPU: Vega 8
RAM: 1X 8 GB.
Bir de yazmayı unutmuşum. AMD Adrenalin sürümü: 21.9.2
Ben de aynı sorundan muzdaribim.

Merhaba sorunu çözmüş bulunmaktayım. Ryzen Controller sürümüm 2.2.0'dan 2.6.0'a yani güncel sürüme yükselttiğimde sorun çözüldü.
Bende yine de cozulmedi. Sadece CPU kısmında ayar yapiyorum. Tdp falan acinca zaten GPU da daha iyi çalışıyor.
Ryzen 7 3700u.

Merhaba sorunu çözmüş bulunmaktayım. Ryzen Controller sürümüm 2.2.0'dan 2.6.0'a yani güncel sürüme yükselttiğimde sorun çözüldü.
En güncel sürümü
sayfasından bulabilirsin.

Merhabalar iyi forumlar. Ryzen Controller ile işlemcinin TDP'sini yükselttikden 10-15 dakika sonra ekran kartı sürücüsü çöküyor.
GPU menüsüyle oynamayın.

Hiç diğer sürümleri teker teker denediniz mi? Birde ayarlarınızın ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

En güncel sürümü
sayfasından bulabilirsin.

GPU menüsüyle oynamayın.
@gokhansrn dediği gibi oynamamak lazim, gerek yok zaten.

Geri
Yukarı