Ryzen Master kurulumda "unable to initialize kindly reinstall the program hence aborting' hatası

Wraith Fox

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
『 AMD Ryzen 5 5600 』『 ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II 』『 XPG 32GB Spectrix 3600Mhz CL18 』『 MSİ GTX 1660Tİ Gaming X 』『 Kingston Kc2500 250GB M2 SSD 』『 James Donkey 500GB SSD 』『 WD 1TB HDD 』
Meslek
Sivil Havacılık
Windows 11 sistemimde AMD Ryzen Master yazılımını kurmaya çalışırken bu hatayı almaktayım. Yardımcı olabilecek birisi varsa çok mutluluk duyarım.
Ryzen Master unable to initialize kindly reinstall the program hence aborting

Son düzenleyen: Moderatör:
Regedit'ten Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\AMDRyzenMasterDriverV13(Herhangi bir sayı yazabilir versiyona göre) silin ve bilgisayarı yeniden başlatıp yeniden yükleyin.

Regedit'ten Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\AMDRyzenMasterDriverV13(Herhangi bir sayı yazabilir versiyona göre) silin ve bilgisayarı yeniden başlatıp yeniden yükleyin.

Öncellikle yanıtınız için teşekkür ederim. Dediğiniz yeri açtım farklı dosyalar mevcut hangisine bakmam gerekiyor acaba.

Direkt olarak V13 sekmesinimi sileyim?

Dediğinizi yaptım şu anda Ryzen Master'ı tekrardan yüklüyorum bir düzelme yok umarım olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    115,2 KB · Görüntüleme: 556
Son düzenleme:
Windows 11 sistemimde AMD Ryzen Master yazılımını kurmaya çalışırken bu hatayı almaktayım. Yardımcı olabilecek birisi varsa çok mutluluk duyarım.

Dostum sorunun devam ediyorsa çözümü bu;

1. Ryzen Master'ı silip restart atıyorsun
  2. Tekrar yüklüyorsun ama programı başlatmıyorsun
  3. Çekirdek yalıtım ayrıntılarına girip bellek bütünlüğünü kapatıyorsun ve restart atıyorsun. (Çekirdek yalıtımı kısmı görünmüyorsa sende BIOS'tan sanallaştırmayı aktif ettikten sonra burası geliyor.)
Restart sonrası programı açıp kullanabilirsin.

Dosya Ekleri

• windows-defender-cekirde-yalitim-ayrintilari.png
    windows-defender-cekirde-yalitim-ayrintilari.png
    200,6 KB · Görüntüleme: 502
  • windows-defender-bellek-butunlugu.png
    windows-defender-bellek-butunlugu.png
    178,6 KB · Görüntüleme: 521

Geri
Yukarı