Ryzen mı Intel mi?

Herkese selam uzun süre olmuş entry canlandırmayalı :)

Son dönemlerdeki fiyat artışları nedeni ile artık bu ürünlerin yanına yaklaşılmıyor bile.

Sİzce en ucuz ve uygun yollu F/P işlemcileri ve ekran kartları hangisi?

Ryzen 5 5600X i5 11400F'ten daha performanslı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bazı oyunlarda aynı FPS veriyorlar bazılarında öne 11400 geçiyor hangisi ucuzsa o alınmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bazı oyunlarda aynı FPS veriyorlar bazılarında öne 11400 geçiyor hangisi ucuzsa o alınmalı.

Yarı yarıya fiyat farkı var 11. nesil ile 5600X arasında seçim yapmak zorunda kalsaydım herhalde inter i5'i seçerdim, fiyatlara bakıldığın D aşırı FPS'e takılı değilseniz iş görüyor her türlü

Yarı yarıya fiyat farkı var 11. nesil ile 5600X arasında seçim yapmak zorunda kalsaydım herhalde inter i5'i seçerdim, fiyatlara bakıldığın D aşırı FPS'e takılı değilseniz iş görüyor her türlü
%100 katılıyorum. Olay F/P zaten. Fiyat farkından anlaşılacağı üzere R5 5600X tabii ki daha performanslı fakat fiyatı absürt bir seviyeye ulaşmışken pek alınır gibi durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı