Ryzen sistem ekran kartsız görüntü alma

50-100 TL'ye 2.el ekran kartı bulabilirsiniz. Tek beklentiniz görüntü alabilmekse işinizi görür.

Son düzenleme:
Bende ciddi değildim, dolaylı anlatım.
Burada konu hangi işlemcilerin apulu olduğu değil, ben görüntü almak istiyorum yazmışım oraya sen apu modellerini yazıyorsun ben apulu modelerin hangilerinin olduğunu zaten biliyorum, ben bu konuya elimdekiler ile nasıl görüntü alırım diye yardım konusu açtım. Apulu işlemci modellerini yazın diye değil. Yapılamaz ise yapılamaz de geç.
Dedim ki 2200G ve 2400G haricinde APUlu işlemci yok. Bu ne demek? Yani sen bunlara sahip olmadığın için yapamazsın.

APU işlemcilerde var.
R3 2200G
R5 2400G
Ancak ben Ryzen dedim. APU'ları dahil etmedim. Zaten APU'lar idare edebilecek ekran kartlarını barındırdıkları için ayrı bir sınıf olarak sıralanıyorlar. ;)

Bu arada @YLMZMRTCYR şimdi hocam, eğer elinizde Ryzen 3 xxxx 5 xxxx 7 xxxx işlemci varsa, o işlemciden görüntü almayı unutun. Eğer sonunda "G" ibaresi varsa, görüntü alabilirsiniz. Kısaca aradığınız cevap budur diye düşünüyorum. Şöyle yapabilirsiniz, arkadaştan ödünç ekran kartı alıp, önemli dosyaları harici sabit diske atıp, dizüstüne atabilirsiniz.

Ya da sabit diski, masaüstü olan bir arkadaşınıza götürüp, oradan dizüstünüze aktarabilirsiniz. -En kolay yolu, dizüstünün ve sizin masaüstünüzün diskini arkadaşınızın bilgisayarına bağlayıp atmaktır.- İyi forumlar!

Ancak ben Ryzen dedim. APU'ları dahil etmedim. Zaten APU'lar idare edebilecek ekran kartlarını barındırdıkları için ayrı bir sınıf olarak sıralanıyorlar. ;)

Bu arada @YLMZMRTCYR şimdi hocam, eğer elinizde Ryzen 3 xxxx 5 xxxx 7 xxxx işlemci varsa, o işlemciden görüntü almayı unutun. Eğer sonunda "G" ibaresi varsa, görüntü alabilirsiniz. Kısaca aradığınız cevap budur diye düşünüyorum. Şöyle yapabilirsiniz, arkadaştan ödünç ekran kartı alıp, önemli dosyaları harici sabit diske atıp, dizüstüne atabilirsiniz.

Ya da sabit diski, masaüstü olan bir arkadaşınıza götürüp, oradan dizüstünüze aktarabilirsiniz. -En kolay yolu, dizüstünün ve sizin masaüstünüzün diskini arkadaşınızın bilgisayarına bağlayıp atmaktır.- İyi forumlar!
Eyvallah hocam sağolasın zaten çare ya o yada ikinci el ekrantı gibi duruyor. Millet apuyu ryzeni bilmeden yazıyor yazmak için. Sağolasın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı