Ryzen sistem stres testinde kapanıyor

Hocam sizde son durum nedir ? Bende de aynı sorun var.

Bütün PC'yi mi garantiye yolladınız yoksa herhangi bir parçayı mı?
PSU değiştirdim ve bilgisayara yeniden Windows kurdum. Benim sorunum nu şekilde çözüldü. Tahminimce PSU kaynaklı bir durumdu, eğer garantiye gönderme şansınız varsa göndermenizi tavsiye ederim veya başka bir PSU ile de deneyebilirsiniz.

PSU değiştirdim ve bilgisayara yeniden Windows kurdum. Benim sorunum nu şekilde çözüldü. Tahminimce PSU kaynaklı bir durumdu, eğer garantiye gönderme şansınız varsa göndermenizi tavsiye ederim veya başka bir PSU ile de deneyebilirsiniz.
Bilgisayarı kendim topladım, hangi parçayı garantiye göndereceğime daha karar veremedim. Şu senaryoda sıkıntılı parça PSU gibi(katil PSU :p). Sanırım onu göndereceğim garantiye ama öncesinde emin olmak istiyorum. Deneyebileceğim başka bir PSU olmadığı için bundan da emin olamıyorum :/

Bilgisayarı kendim topladım, hangi parçayı garantiye göndereceğime daha karar veremedim. Şu senaryoda sıkıntılı parça PSU gibi(katil PSU :p). Sanırım onu göndereceğim garantiye ama öncesinde emin olmak istiyorum. Deneyebileceğim başka bir PSU olmadığı için bundan da emin olamıyorum :/
benim sana tavsiyem sorun çıkarma ihtimali olan tüm ana parçaları(PSU, CPU, GPU, anakart vs) garantiye göndermen olabilir. Eğer yedek bir PSU bulamayacaksan diğer parçaların boş boş beklemesinin de bir anlamı yok. Ha bide garantiye gönderince ikinci el satma konusunda sıkıntı oluyor diye duymuştum ama pek bir bilgim yok, eğer ilerde satmayı düşünüyorsan bir araştır derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı