Ryzen7 2700X RTX 2070 ssiteme FSP marka PSU önerisi

Dostum, bu PSU'yu alalı yaklaşık 3 ay oldu. Üst tarafta 2 yıl demişim, kafamdan o sırada ne geçiyorsa artık, kusura bakmayın. Bulunduğum bina da özellikle geceleri elektrik kesintisi çok fazla oluyor. HDD kullanmıyorum fakat bu modelde olan korumalar sayesinde hiçbir sıkıntı olmadı şuana kadar. Yani bu model de diğer ucuz modellere göre daha önemli ve fazla koruma var. Bir önceki sayfada olan korumaları ve eksik olan korumaları atmışım. 12V kanalı var demişim :D. 12V kanalından 648W veriyor, olarak düzelteyim onu. :D
Anladım kardeşim birde galiba ittopyadan başka bir yerde satılmıyor.

Dostum, bu PSU'yu alalı yaklaşık 3 ay oldu. Üst tarafta 2 yıl demişim, kafamdan o sırada ne geçiyorsa artık, kusura bakmayın. Bulunduğum bina da özellikle geceleri elektrik kesintisi çok fazla oluyor. HDD kullanmıyorum fakat bu modelde olan korumalar sayesinde hiçbir sıkıntı olmadı şu ana kadar. Yani bu model de diğer ucuz modellere göre daha önemli ve fazla koruma var. Bir önceki sayfada olan korumaları ve eksik olan korumaları atmışım. 12V kanalı var demişim :D. 12V kanalından 648W veriyor, olarak düzelteyim onu. :D.

Bahsettiginiz PSU hangisi acaba ben hala PSU alım aşamasındayım Gigabyte marka B650P modelini almak istiyorum ama stoklarda olmadıgı için alamıyorum önerebileceginiz bir PSU var mı acaba?

Geri
Yukarı