TTNET İnternet Kopması

Sanji

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhabalar arkadaşlar.

Öncelikle sorunumdan bahsedeyim, benim internetten kopma sorunlarım oldu. En başında aradım ttneti böyle böyle dedim bana modemimi değiştirmemi, modemin bu hızı desteklemediğini söylediler fakat aradıktan sonra internetim kesilmemeye başladı. Bende bir ara değiştiririm dedim. 2 3 hafta sonra tekrar aynı sorunları yaşadım ve tekrar aradım modeminizde sorun var dediler. İyi o zaman dedim ver bir modem, 12 taksitle modem aldım. 120 liraya neyse modemi aldığım gün sorun çıkmadı, ertesi gün oldu tekrar kopmalar yaşadım, tekrar aradım. Teknik ekip eve geldi ve bu sefer splitterdan olduğunu söyledi. Onu da değiştirdi. 12 lira para aldı. 1 gün yaşamadım kopma sorunu, sonra tekrar geldi. Tekrar aradım bu sefer de evinize gelen kabloda sorun var dedi. Allah aşkına bir yardım edin. Ben bıktım herifler yalan söylemekten bıkmadı yahu. Kablo değişimi o kadar kolay bir şey değil. Tesisatçı malesef bedavaya yapmıyor o işi. Şu anda internetim geldiği an gidiyor. TTNET kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle yeni modemlerin içinden splitter çıkması lazım ayrıca gelen telefon hattını direk modeme takıp öyle test edin. , şikayetvar.com adresinden şikayet oluşturun sorununuzu yazın, eğer çözülmez ise tüketici haklarına şikayette bulunun hiç bir şekilde hakkınızı yedirmeyin.

Modemin içinden splitter çıktı fakat gelen adam onu takıp bozuk olduğunu söyledi ve yeni bir tane taktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı