S-link SLX-432 HDMI Kablo

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B
S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Arkadaşlar evde 96 ekran LCD var. HDMI girişim var. Bendeki N56VZ dede var ben alayım TV ye bağlayayım dedim. Gittim GOLD'a yani fazla bilgim yoktu önümde 1-2 şey vardı ben de aldım işte bilmeden. S-link SLX-432 Hdmi Kablo - Gold.com.tr doğru mu aldım yanlış mı aldım yorumlarınızı bekliyorum.

Diğer sorum şimdi bizim TV 96 ekran ya işte bağlarsam FIFA 13 full ayarlarda kasmadan oynayamam değil mi ? GT650M var PC de. (TV FULL HD )

Bir de bağlarken herhangi bir şey yapmam gerek var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bizim TV sorunlu mu ne. Ekranı yansıtıyorum. 1920x1080 yapıyorum LCD tam sığmıyor. Hiç bir çözünürlükte tam sığdıramadım ekrana üstünde FULL HD yazıyor neyin kafası yav ?

- - - Güncellendi - - -

Genişlet diyorum gidiyor yalnızca 2.ekran diyorum gidiyor ama hiç bir çözünürlükte tam sığmıyor. Çoğalt diyincede LCD tv ye gitmiyor. Help ME .

Masaüstündeyken sağ tık yapıp AMD Vision Engine Control Center'a gir. Dijital Flat Panellerime gir. Oradan Ölçekleme Seçenekleri'ne tıkla. Ve Aşıra Tarama'ya ayarla. Forum da birinin sorunu böyle çözülmüş bir dene. Birde Recep beyin yine böyle bir inceleme yaparken böyle bir sorun olmuştu ve çözmüştü ancak ben bulamadım şimdi araştırırsan bulabilirsin.

[video]Ekrana Sığmayan Görüntüyü Düzeltme - YouTube[/video]
Videoyoyu buldum bir bak istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı