S.T.A.L.K.E.R. 2 alınır mı?

erenutebay

Centipat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi S.T.A.L.K.E.R. 2, 5 Eylül'e ertelendi. Oyunu oynamak için Haziran'a kadar Game Pass üyeliği almıştım fakat oyun yetişmeyecek. Oyun Epic Games'te 345 TL. Sizce alınır mı yoksa oyun patlar mı? Oyun geliştirilirken savaş çıktığından dolayı çok şüpheliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahminimce güzel çıkacak oyun ki zaten şu an 345 lira bana göre yeni çıkan bir oyun için hiçbir şey üstüne bir de Türkçe dil desteğide var. Serinin diğer oyunlarınıda oynadıysan ve ilgilini çektiyse direkt al.

EPIC'de 345 TL. Kendi perspektifimden bakınca çölde vaha gibi bir birleşim. Hem en sevdiğim tür oyunlardan biri hem de açık ara en sevdiğim 3-4 oyun serisinden biri.

Özellikle türü ve S.T.A.L.K.E.R serisini seviyorsanız hiç kaçırmadan alın derim naçizane.

Bildiğiniz gibi S.T.A.L.K.E.R.. 2, 5 Eylül'e ertelendi. Oyunu oynamak için Haziran'a kadar Game Pass üyeliği almıştım fakat oyun yetişmeyecek. Oyun Epic Games'te 345 TL. Sizce alınır mı? Yoksa oyun patlar mı? Oyun geliştirilirken savaş çıktığından dolayı çok şüpheliyim.

Gelen yorumlar patlayacağı yönünde. Ama bütçe varsa alın dursun kenarda derim. Güzel çıkma ihtimali de yüksek.

Bu kadar ertelenen bir oyuna %100 hype ve umutla yaklaşmayın ama Stalker kalitesinde olacağını umuyorum ben de. 345 TL unutulmuş bir fiyat zaten fark ederlerse güncellenir, bekleyin derdim ama şu ekonomide beklemek çok kötü :D

Geri
Yukarı