S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl 345 TL

Ben almadım, ama bu oyun uzun saatlik bir oyun diye hatırlıyorum oynayacak olan Game Pass'den oynamaz.
Oyunun yapımcıları bütün haritayı keşfetmek için 100 saat harcamanız gerektiğini söylüyordu ki bu da oyunun ana gidişatının 15-25 saat civarında biteceğini gösterir. Kaldı ki ne kadar iyi bir oyun olacağını, ne kadar az sorunlu olacağını bilmiyoruz. Bence en mantıklısı Game Pass üzerinden oynamak.

Bunların amacı bence dolara geçeceğiz ayağına herkese zamlı fiyatlardan oyun satmak son 2 haftada yüzlerce konu gördüm Steam sepetim nasıl şu oyun nasıl alınır mı? Gibi satışlar son 1 ay aşırı arttı.
Tamam.

Oyun indirimde değil fakat dolara geçince 60 dolardan satılacak. Bu fiyata bir daha bulamayacağımız için aşağıya bırakıyorum.

Uzun süredir almayı planlıyorum. Arkadaşın borcu olduğu parayı atarsa alacağım. Fiyat için mükemmel bir tercih.

Son düzenleme:
Downgrade yemis diyorlar. Yine de saglam oyun olacagini dusunuyorum. Meraklisi kacirmasin. Benden pas.

Zamaninda almadigim RimWorld'e 1000 lira saydim bu sabah. Ve mutluyum. Benzini hep 50 liralik alanlar anlamaz tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Downgrade yemis diyorlar. Yine de saglam oyun olacagini dusunuyorum. Meraklisi kacirmasin. Benden pas.

Zamaninda almadigim RimWorld'e 1000 lira saydim bu sabah. Ve mutluyum. Benzini hep 50 liralik alanlar anlamaz tabii.

Bende çok kötü bir yapım olacağını sanmıyorum. Bu fiyata alınmalı bence.

Geri
Yukarı