Epic Games STALKER 2 Epic'te 345 TL

SuppleWaif7

Hectopat
Aslında bu bir indirim değil bir fırsat. STALKER 2 nihayet Epic'te de ön siparişe açıldı ve fiyatını güncellememişler. Şu anda 345 ₺'ye standart versiyonunu alabilirsiniz. Oyun Game Pass'e de gelecek ancak eğer " ben bu oyunu oynarım" derseniz, yaklaşık 2 aylık Game Pass fiyatına alabilirsiniz. Ben Steam tarafında almıştım, Steam dolara geçince alamayanlar oldu, bir nevi onlar için de ikinci şans.

Aslında bu bir indirim değil bir fırsat. Stalker 2 nihayet Epic'te de ön siparişe açıldı ve fiyatını güncellememişler. Şu anda 345 ₺'ye standart versiyonunu alabilirsiniz. Oyun Game Pass'e de gelecek ancak eğer " ben bu oyunu oynarım" derseniz, yaklaşık 2 aylık Game Pass fiyatına alabilirsiniz. Ben Steam tarafında almıştım, Steam dolara geçince alamayanlar oldu, bir nevi onlar için de ikinci şans.

Steam'den 345TL almıştım iyi'ki almışım almayanlar için güzel bir fırsat.

Fiyatlar çok iyi, Steam'de böyleyken almıştım kaçmaz bence. Ultimate paketi normalde 100 dolar, 600 TL bedava fiyatına. 2 tane hikâye genişletmesi de içeriyor.

Riske atmak mantıklı olur mu acaba? Sıradaki mevsimsel indirimde Epic illaki kupon verir ama o zamana fiyat artışı olur mu? Olmazsa Ultimate baya iyi fiyata gelme şansı var.

Geri
Yukarı