Çözüldü S.T.A.L.K.E.R. açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sopikhant

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Geforce 1660 TI AMD Ryzen 5 3600 B450M S2H V2 Corsair 8GB 3600MHz Ram Seagate 500GB HDD Gigabyte 240GB SSD
Steam'den yüklediğim oyunu kapatmayı Görev Yöneticisi'nden denemiştim. Yanlış bir şeye bastım sanırım. Oyunu silip yükledim ama hala açılmıyor. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
Rapor oluşturmak zaten sorunu çözmez. Sorunu anlamamızı sağlar. Neyi neden istediğimi bile bilmeden reddediyorsanız sorunu çözmede kolaylıklar dilerim size 🤗
Pardon. HiBit ile gereksiz kayıt defterlerini, dosyaları temizledikten sonra yeniden yükledim oyunu ve açıldı. Yine de ilginiz için çok teşekkür ederim.
Rapor, rapor, rapor, rapor.

Rapor, rapor, rapor, rapor.

Maalesef, bu çözüm değil. Görev Yöneticisi'nden oyunun xr_3DA.exe dosyasına bir işlemde bulunmuştum ama tam ne yaptğımdan emin değilim.

Rapor oluşturmak zaten sorunu çözmez. Sorunu anlamamızı sağlar. Neyi neden istediğimi bile bilmeden reddediyorsanız sorunu çözmede kolaylıklar dilerim size 🤗

Pardon. HiBit ile gereksiz kayıt defterlerini, dosyaları temizledikten sonra yeniden yükledim oyunu ve açıldı. Yine de ilginiz için çok teşekkür ederim.

Çözüm
Ben temizledim ama yine de açılmıyor.
Resimdeki şey (xray Engine) çıkıyor.

Dosya Ekleri

• adsız.PNG
    adsız.PNG
    68,8 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
  • Oyunu içinde Türkçe karakter olan klasörden çalıştırmanız.
  • Ouyunun korsan sürümünü indirmiş olmanız.
  • Korsan oynadığınız oyunun Steam'de indirimsiz fiyatının bile 33 TL olması.
Orijinal alın.

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı