S.T.A.L.K.E.R.. Oynamaktan korkuyorum

IAvalonI

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Backend Developer
Herkesin bana şiddetle tavsiye ettiği, en iyi atmosferli oyun dediği ama hayatım boyunca korku filmi dahi izlememiş biri olarak bu oyundan çok korkuyorum. Aksine aşırı oynamak istiyorum. Oynayanlara sorum şu: Bu oyun çok mu korkunç?

Bahsettiğim Oyunlar: Shadows of Chernobyl, Call of Pripyat, Clear Sky

Herkesin bana şiddetle tavsiye ettiği, en iyi atmosferli oyun dediği ama hayatım boyunca korku filmi dahi izlememiş biri olarak bu oyundan çok korkuyorum. Aksine aşırı oynamak istiyorum. Oynayanlara sorum şu: Bu oyun çok mu korkunç?

Bahsettiğim oyunlar: Shadows of chernobyl, call of pripyat, clear sky.

Hocam herkesin korku eşiği farklıdır ben Batman Arkham Asylumda Killer croc sahnesinde bile Yusuf Yusuf oldum daha önce hiç korku filmi dahi oynamamış birine stalker önerilir bence fakat biraz gerici bir oyun haberiniz olsun.

Bahsettiğim Oyunlar: Shadows of Chernobyl, Call of Pripyat, Clear Sky

Korkma arkanda biz varız.:D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bahsettiğiniz oyun bu mu? Bu ise bence baya normal, L4Dead gibi bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı