S.T.A.L.K.E.R. Serisi Türkçe Yamaları

Makaleler
10
Daha fazla  
61AUIuan+EL.jpg

Türkçe Yamaları İndirmek İçin Tıkla
Virüs Total Sonucu

1443984787.jpg

1443984781.jpg

1443984785.jpg

1443984769.jpg

1443984770.jpg

Şu oyunlar döneminde eli yüzü düzgün sistemim yoktu oynayamamıştım. Uzun süre sonra da oynayası gelmiyor insanın oyunlar çok eskimiş geldiği için.

Şu oyunlar döneminde eli yüzü düzgün sistemim yoktu oynayamamıştım. Uzun süre sonra da oynayası gelmiyor insanın oyunlar çok eskimiş geldiği için.

İngilizce ile sorunun yoksa bunu oynamanı öneririm. Hem grafik hem oynanış olarak günümüz için güncellenmiş bir hayran yapımı versiyondur.

Geçen sene hepsini almıştım, dün kütüphanede bakınırken bunları niye aldım Türkçesi bile yok diye düşündüm. 15-20 lira falandı, üzmedi de şimdi yamayı görünce SOTTR bırakıp buna dönesim geldi. 😄

Şahsen bende senin gibi düşünüyorum. Yaz indirimin de bu seriyi 20tl gibi bir fiyata almıştım ve sonra tabi zamlandı. Ancak oyuna mod kurabiliyoruz. Ben oynayacağım zaman kaplama modu, grafik modu atmosfer modu gibi modlar var . Bunları kullanmayı düşünüyorum.

Anomaly hikayeden bağımsız bir mod değil mi?

Mod olarak düşünmemek lazım. Kendi başına bir oyun haline geldi artık. Fakat arkadaş hikayeyi oyunların eskimesinden dolayı umursayamayacağını belirttiği için ben de Anomaly önerdim. Yoksa zaten orijinal oyunları oynaması gerekir hikayeyi deneyim etmek istiyorsa.

Geri
Yukarı