S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Türkçe yaması güvenli mi?

Linkini verdiğin siteden çok Türkçe yama indirdim ve çalıştı. Virüslü müdür bilmem ama yamalar çalışıyor. Üstte ki arkadaşın bu siteden indirme dediği de büyük ihtimalle Bu site ile ismini karıştırmış olması. Linkini verdiğim sitenin virüslü diye adı çıktı ve bu iki siteden isim benzerliğinden dolayı uzak duruluyor.

Linkini verdiğin siteden çok Türkçe yama indirdim ve çalıştı. Virüslü müdür bilmem ama yamalar çalışıyor. Üstteki arkadaşın bu siteden indirme dediği de büyük ihtimalle Bu site ile ismini karıştırmış olması. Linkini verdiğim sitenin virüslü diye adı çıktı ve bu iki siteden isim benzerliğinden dolayı uzak duruluyor.
Olabilir hatırlamıyorum.

Linkini verdiğin siteden çok Türkçe yama indirdim ve çalıştı. Virüslü müdür bilmem ama yamalar çalışıyor. Üstte ki arkadaşın bu siteden indirme dediği de büyük ihtimalle Bu site ile ismini karıştırmış olması. Linkini verdiğim sitenin virüslü diye adı çıktı ve bu iki siteden isim benzerliğinden dolayı uzak duruluyor.

O siteyi biliyorum, o yüzden kullanmıyorum önerilmediği için, bu attığım sitenin yamaları çalışıyor biliyorum ama VirusTotal sonucu backdoor. Win32.a. Delf. 189419 şeklinde virüs gözüküyor. Gerçi virüs mü bilmiyorum.

O siteyi biliyorum, o yüzden kullanmıyorum önerilmediği için, bu attığım sitenin yamaları çalışıyor biliyorum ama VirusTotal sonucu backdoor. Win32.a. Delf. 189419 şeklinde virüs gözüküyor. Gerçi virüs mü bilmiyorum.
Ben bu yamayla oynamıştım ve sorun yaşamamıştım. Gerçi bilgisayarım zaten pek iyi olmadığı için virüs tarzı durumları pek önemsemiyorum. Siteye koyulan VirusTotal linkine baktığımda sadece 1 tane AV'nin bulduğunu fark ettim. Güvenilir AV'ler bulmamış zaten. Sorun yok yamada. Yanlış algılamıştır.

Ben bu yamayla oynamıştım ve sorun yaşamamıştım. Gerçi bilgisayarım zaten pek iyi olmadığı için virüs tarzı durumları pek önemsemiyorum. Siteye koyulan VirusTotal linkine baktığımda sadece 1 tane Av'nin bulduğunu fark ettim. Güvenilir Av'ler bulmamış zaten. Sorun yok yamada. Yanlış algılamıştır.

O zaman indirip kurabilir miyim? Bir sorun yaşamam değil mi?

Geri
Yukarı