Çözüldü "s.team" linki güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alpha Frozen

Hectopat
Küçük kardeşim oyun oynarken gördüm. Oyundan tanıştığı birisi oynadıkları oyunun sunucusuna kolaylıkla girebilmesi için bu linki atarak Steam hesabına girmesini istemiş (Ne alaka anlayamadım.). Çocuğun günahını almak istemiyorum fakat bana güvenilir bir link gibi gelmedi. Linke tıklayınca Steam hesap girişe atıyor fakat linkin ismi s.team, yani araya "." koyulmuş gördüğünüz gibi. Hesabı çalmak için değiştirilmiş bir link gibi. Bir bakar mısınız rica etsem? Bu arada linke tıkladım fakat giriş vs, yapmadım. Bir sıkıntı olmaz herhalde?

Link (Hesabınıza girmeyin!):

1639160444425.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçük kardeşim oyun oynarken gördüm. Oyundan tanıştığı birisi oynadıkları oyunun sunucusuna kolaylıkla girebilmesi için bu linki atarak Steam hesabına girmesini istemiş (Ne alaka anlayamadım.). Çocuğun günahını almak istemiyorum fakat bana güvenilir bir link gibi gelmedi. Linke tıklayınca Steam hesap girişe atıyor fakat linkin ismi s.team, yani araya "." koyulmuş gördüğünüz gibi. Hesabı çalmak için değiştirilmiş bir link gibi. Bir bakar mısınız rica etsem? Bu arada linke tıkladım fakat giriş vs, yapmadım. Bir sıkıntı olmaz herhalde?

Link (Hesabınıza girmeyin!):

Eki Görüntüle 1238364
Güvenli. Hızlı davet bağlantısı bu. Herkes oluşturabilir, sorun yok.

Eki Görüntüle 1238382
@wanetage arkadaşın dediği gibi hızlı bır bağlantı o hem ben linke girmeyi denedim steam'e atıyor yani dert edilecek bir şey yok merak etmeyin.
@Alpha Frozen

Geri
Yukarı