S10 Plus vs iPhone XR

İşlemci çok fark ettirmez aslında ama Exynos pek güvenilecek bir islemci serisine sahip değil. 2000 serisi hariç. Kamera ve ekranda S10+ bariz öne geçmiş . S10+ çıkacak Android sürümlerini almayacak ama güvenlik güncellemesini bilmiyorum, bilenler yazar zaten. Yani ben güncelliğe önem veren bir insanım ama S10+ Dynamic Amoled, QHD ve 522 PPI gibi mükemmel ekran özellikleri sunuyor, işlemci de kötü değil.

Oyun konusunda abimin oynadığı tek oyun GTA San Andreas. Kamera ve batarya gibi diğer özelliklerde hangisi daha iyi. İzlediği bir videoya dayanarak kamerada kalite açısından çok bir fark göremedi. Ayrıca kendisi daha önce hiç iOS kullanmadı IOS'un daha kullanışlı olduğu söyleniyor.

Batarya olarak ben S10+ ile bugün 7.30 saat ekran suresi aldim geriye %27 sarjim kaldi. Performans olarak Fortnite harici indirdigim her oyunu hep 60FPS sabit oynadim. Fortnite'i ise ekrani 1080P'ye cekersem 60FPS oynayabiliyorum. Kamera olarak F1.5 diyafram degerine sahip bir kamerasi var ve gayet kaliteli fotograflar cekebiliyorum. Bunlar S10+ ile olan deneyimlerim, XR kullanicilarinin deneyimlerini de okuyarak karar verin derim. Bu arada sunu da ekleyem ekran olarak 522 PPI QHD+ dynamic AMOLED ekran XR'a gore cok daha kaliteli.

Antutu puanlarinda S10+ daha iyi sonuç çıkarmış ayrıca.
İşlemci çok fark ettirmez aslında ama Exynos pek güvenilecek bir islemci serisine sahip değil. 2000 serisi hariç. Kamera ve ekranda S10+ bariz öne geçmiş . S10+ çıkacak Android sürümlerini almayacak ama güvenlik güncellemesini bilmiyorum, bilenler yazar zaten. Yani ben güncelliğe önem veren bir insanım ama S10+ Dynamic Amoled, QHD ve 522 PPI gibi mükemmel ekran özellikleri sunuyor, işlemci de kötü değil.

Geri
Yukarı