S20 vs XR vs S10 Plus vs Mi Note 10

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün yarın alacağız. Amacımız oyun performansı, ekran ve kamera. Ayrıca hangisi daha uzun ömürlü olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde iPhone tercih ederdim fakat en az 11 almanızı öneririm bütçeniz varsa. XR 2018'de çıktı ve muhtemelen yaklaşık 3 sene daha yazılım güncellemesi alacak. Aynı şekilde Samsung'un da demirbaş serilerine 3 sene yazılım sözü var. Dolayısıyla uzun ömürlülük konusunda iki cihazda iyi olacaktır. Samsung ve Apple varken Xiaomi'den bahsetmiyorum bile. iPhone ne kadar en garanti cihaz gibi gözükse de şahsen S20'nin tasarımı, ekranı beni cezbediyor. Dediğim gibi yazılım güncellemesi konusunda da sıkıntı çekmezsiniz gibi duruyor. Ben olsam S20 alırdım.

Evet,güç konusunda S20 önde gözükebilir ama iPhone iOS işletim sistemi ile bütünleşince uzun yıllar kulllanım sunacaktır size. Bütçe yetiyorsa A13 bulunan iPhone 11 ya da biraz daha ucuz olan iPhone SE 2020 tercih edilebilir.
Aslında kendim A11 kullanıcısıyım ve A11 bile halan daha güçlü iken bana kalırsa A12 hayli hayli kardeşime yeter. SE almasına alırız fakat kendisi büyük ekran istiyor. Bu sonuçta da S20 ya da XR arasından bir seçim yapacağız. Teşekkürler.
Normalde iPhone tercih ederdim fakat en az 11 almanızı öneririm bütçeniz varsa. XR 2018'de çıktı ve muhtemelen yaklaşık 3 sene daha yazılım güncellemesi alacak. Aynı şekilde Samsung'un da demirbaş serilerine 3 sene yazılım sözü var. Dolayısıyla uzun ömürlülük konusunda iki cihazda iyi olacaktır. Samsung ve Apple varken Xiaomi'den bahsetmiyorum bile. iPhone ne kadar en garanti cihaz gibi gözükse de şahsen S20'nin tasarımı, ekranı beni cezbediyor. Dediğim gibi yazılım güncellemesi konusunda da sıkıntı çekmezsiniz gibi duruyor. Ben olsam S20 alırdım.
S20 o zaman 2 sene daha mı güncelleme alacak?

S20 o zaman 2 sene daha mı güncelleme alacak?
Şöyle bir haber var, dolayısıyla bir iPhone daha uzun ömürlü olacaktır yazılım konusunda. Eğer alabilirseniz 11 öneriyorum, XR konusunda ise siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı