S2 son silah için server

harajukubarbie

Kilopat
Merhaba bugün bazı kaynaklardan yardım alarak S2 son Silah'ı açmayı başardım yani açılıyor kullanıcı adı şifre girme yeri geliyor fakat herhangi bir server olmadığı için hata veriyor giriş yaparken. Ne yapabiliriz oyun hakkında veya yapabilecekler var ise oyun dosyalarını upload edebilirim bir siteye.

Oyun aslında yabancı bir oyundu. Joygame Türkiye için oyunu kiralamıştı ve modlayarak Türkiye'de yayınladı fakat oyunun orijinali kapatıldığı için joygame oyunun haklarını satın almadı veya alamadı o yüzden bizde de kapatıldı diye biliyorum.
Dosyaları upload ediyorum hem burada hem de oyunun dosyalarını isteyen her yerde paylaşacağım.

Mümkünse dosyalara ihtiyacım var üzerinde uğraşmak istiyorum. Link atabilir misin?

Neosonyx şirketi şu anda Steam'de eski kapanan oyunları açmaya başladı Wolfteam clasic ve rakion var şu anda bir sonra ki oyunun S2 son silah ola bileceği hakkında birkaç duyum var bakalım hayırlısı.

Hadi be işallah işallah açılır.

Kanka Wolfteam Türkiye zaten oldugu için steamdakini engellediler joygame bir kararla Steam'e dönüyoruz deyip geçerlese Steam içinde softnyx . TR içinde serveri açar zaten normalde açıyordu TR dede oynancaktı ama joygame ile anlaşamadılar galiba D:

Geri
Yukarı