S2 son silah private server New Update 2022

growss23

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen™ 5 5600X 3.7GHz (Turbo 4.6GHz) 6 Çekirdek 12 İş Parçacığı 32MB Önbellek 7nm AM4 İşlemci

GSKILL 8GB 3200MHz Bellek

MSI B450M-A PRO MAX Anakart

Gigabyte GeForce RTX™ 3050 GAMING OC 8G

KINGSTON A400 240GB M.2 500-350MB/s SSD

HARKOON SHP-650 V2 650W 80+ EU Güç kaynağı
Meslek
Sinerji Bilgisayar Technician 🖥
Merhaba, ben Grows geçen sene biliyorsunuz S2 son silahla alakalı konular açıp yardım dileniyorduk :D. Discord adresimizdeki yabancı arkadaşlar editz ve zardonic gibi yazılımcı arkadaşlar ters kodlama ile oyunun menü kısmına girmeyi başarmışlardı ondan kısa süre sonra da yükleme ekranına geldiler ama oyuna giriş yapamışlardı. Final Update'sinden önce de zardonic ve editz arkadaşlarımız aynı odanın menü kısmında buluşabildiler ve son olarak da editz oyunun içine giriş yaptı ve video attı. Verilen bütün emekler için nicki ve klauspamber'e teşekkürler. 2 senedir gösterdiğimiz uğraşlar sonucu çok büyük yollar kat ettik bunu paylaşmak istedim sizinle. Umarım kısa zamanda daha güzel haberlerle karşınızda olacağım

-Uptade 2: EDİTz oyunun masaüstündeki launcher'ınıda yapmaya başardı launcher'ın üzerinden giriş yapa bileceğiz !

#freekmoney S2 SON SİLAH

Remini20220114154620040.jpg

Son düzenleme:
Oyundan görüntüler (Ekran görüntüleri EDİTz'e aittir lütfen izinsiz kullanmayın)
jfiFg5j-2.png
uV1lrvh-1.png

Bizim bakma gibi bir şans yok mu hocam ? S2 zamanında oynamadığım için pişmanlık duyduğum bir oyundur.

Bizim bakma gibi bir şans yok mu hocam? S2 zamanında oynamadığım için pişmanlık duyduğum bir oyundur.

Kral şu anda yazılımcılar oynaya biliyor dün aksamda oyunun masaüstü Launcher'ını yaptı bizim girmemiz içinde büyük cabalıyor sağ olsun dediğim gibi zaten biz girsek direk buradada belirtirdim oyuna gire bilceğimiz zaman buraya 2.bir konu açacağım zaten bununla alakalı yotubedede videolarım olacak <3

Kral şu anda yazılımcılar oynaya biliyor dün aksamda oyunun masaüstü Launcher'ını yaptı bizim girmemiz içinde büyük cabalıyor sağ olsun dediğim gibi zaten biz girsek direk buradada belirtirdim oyuna gire bilceğimiz zaman buraya 2.bir konu açacağım zaten bununla alakalı yotubedede videolarım olacak <3
Beklemedeyim 👍

S2 Son Silah Launcher'nın çalıştırılması görüntüsü
(Ekran görüntüleri EDİTz'e aittir lütfen izinsiz kullanmayın)
asdasadsa.jpg
1642428149854.png

Hocam YouTube kanalinizin adı nedir? Merak edenler olacaktır.

Belirli bir kanal yok ama kısa zamanda ben kendi kanalımda paylaşacağım yeni konu ve bu konuyada yazacağım ayıktırırım sizi <3

Merhaba, ben Grows geçen sene biliyorsunuz S2 son silahla alakalı konular açıp yardım dileniyorduk :D. Discord adresimizdeki yabancı arkadaşlar editz ve zardonic gibi yazılımcı arkadaşlar ters kodlama ile oyunun menü kısmına girmeyi başarmışlardı ondan kısa süre sonra da yükleme ekranına geldiler ama oyuna giriş yapamışlardı. Final Update'sinden önce de zardonic ve editz arkadaşlarımız aynı odanın menü kısmında buluşabildiler ve son olarak da editz oyunun içine giriş yaptı ve video attı. Verilen bütün emekler için nicki ve klauspamber'e teşekkürler. 2 senedir gösterdiğimiz uğraşlar sonucu çok büyük yollar kat ettik bunu paylaşmak istedim sizinle. Umarım kısa zamanda daha güzel haberlerle karşınızda olacağım

-Uptade 2: EDİTz oyunun masaüstündeki launcher'ınıda yapmaya başardı launcher'ın üzerinden giriş yapa bileceğiz !

#freekmoney S2 SON SİLAH

Eki Görüntüle 1272869
Zamanında ne oynardık bu oyunu😢

Yeni konular

Geri
Yukarı