S2 son silah private server New Update 2022

Hocam Kara Taht ve R.I.P Final Bullet gelir mi bu oyundan sonra? Sorar mısınız EDITz'e?
Adam motor gibi zaten sudden attack dan sonra s2 yaptı sinidde başka oyunlara geçer :D

Oyunun herkese açılması için sadece sunucu mu kaldı oda hallolursa açılıcağı kesin midir?

Geliştiriciler, sunucu üzerinde çalışmaya devam ediyor. Sunucuyu tamamen bitirdikten sonra, oyun oynanabilir duruma gelecek. Fakat geliştiricilerin farklı projeleri de var. Oyun ile boş zamanlarında ilgileniyorlar. Bu yüzden süreç uzuyor. Oyunun açılmaması için tek neden geliştiricilerin projeyi bırakması olur. Bu da zaten çok düşük bir ihtimal. Çünkü bayağı yol kat ettiler.

Hayatımda bir oyuna bu kadar kafa takacağımı düşünmemiştim.Bu öyle bir oyun ki,zamanında Metin2 yi bile unutturmuştu bana.
Çifte yol mapında her akşam atılan 8v8 sniper..Macro maus ile awm kullanma hissiyatı..Açılıp tekrar oynanır hale geleceğine ümidim yok ama bir umut işte bekliyoruz.

Hayatımda bir oyuna bu kadar kafa takacağımı düşünmemiştim. Bu öyle bir oyun ki, zamanında Metin2'yi bile unutturmuştu bana.
Çifte yol mapında her akşam atılan 8V8 Sniper. Macro fare ile awm kullanma hissiyatı. Açılıp tekrar oynanır hale geleceğine ümidim yok ama bir umut işte bekliyoruz.

Oyun üzerinde çalışan geliştirici bilgili ve tecrübeli. Aynı işlemleri yaptığı başka oyunlar da var. 7 yıl sonra oyuna girdi ve şu anda bizlerin de girebilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Yukarıda da söylediğim gibi açılmaması için tek neden, geliştiricinin çalışmayı bırakması olur. Bunun dışında, umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok.

Oyun üzerinde çalışan geliştirici bilgili ve tecrübeli. Aynı işlemleri yaptığı başka oyunlar da var. 7 yıl sonra oyuna girdi ve şu anda bizlerin de girebilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Yukarıda da söylediğim gibi açılmaması için tek neden, geliştiricinin çalışmayı bırakması olur. Bunun dışında, umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok.
Kapandığından bu yana takip ediyorum,oyuna giren başka insanlar da olmuştu daha önce.Onlarda açacağız falan diyorlardı ama bir sonuç olmadı.Benim umutsuzluğum bu yüzden,açılırsa zaten bal kaymak.
Benim anlamadığım oyunu bir şirket almamasına rağmen bizler nasıl girip oynayacağız ?

Geri
Yukarı