S2: Son Silah

Bence de oynamadan öğrenemezsin. Ancak oyun şu sıralar seviyesizler ile dolmaya başladı. Hatta doldu bile denebilir. Yani oyunda tad filan bırakmadılar. Sana tavsiyem MARS Online'a bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu ben 3 gün içinde bıraktım. 3 günde seviyesizler doldu bile. Oyun konusunda ise, aşırı derecede lag var. Ayrıca oyunu beğenmedim. Grafikler çok yapmacık. MARS Online deneyebilirsin. Birkaç seviyesiz çıkıyor ama 9 yaşında değil.

Bak şimdi sana şöyle bir örnek vereyim. Bir oyunda seviyesiz çocuk bulmak kolaydır.

1- Oyun 1 GB'tan aşağı olmalı.
2- Reklamı bol olmalı.
3- Joygame olmalı. Çevremdeki insanlar çok büyük şirket sanıyorlar.
4- Oyun basit olmalı. Zor oyunları 9 yaşındakiler anlayamaz çünkü daha klavye kullanmayı yeni öğreniyorlardır.
5- 9 yaşındaki birinin 9 yaşında kankiler bulabileceği bir oyun olmalı.
6- İnternet Cafe'ye girip bak. Küçükler ne oynuyor öğrenebilirsin.
7- Oyuncu sayısı çoktur bunların. 9 yaşındaki bir bireyin yaklaşık 12 adet hesabı vardır. Kağıda not etmeyi akıl edemez ve unutunca tekrar açar.
8- Küfür, hakaret hat safhada olmalı.

İşte bu 8 etken bir oyunda ise, bu oyun OYNANMAZ. En büyük örnek: WolfTeam.

Herkesin kendi fikri kendi kararı. Sistem özelliklerin MARS Online'a yetiyor ise ona başlamanı tavsiye ederim kanka :)
Pek fazla bir sistem de istemiyor aslında.

İşlemci : Pentium 4 2.0 GHz
Ram : 2 GB
Hard Disk Alanı : 2 GB
Ekran Kartı : 7600 GT yonga (Shader Model 3.0 desteği olmalı)
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista ve 7
En düşük internet bağlantısı: 512 Kb

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı