S2 Son Silah oyunu nasıl açılır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanka bana dosyaların orjinal sürümünü virüssüz bir şekilde atabilir misin oyun girişine girsem yeter
Lan Joygame nerden bilsin senin böyle bişey yaptığını bilsede katılacaklarını zannetmiyotum

Yüklerim yüklemesine de bu oyun için ümidi kestim biraz yani ancak ve ancak birinin elinde server emulatörü olursa oyun açılabilir.

Ama oyunun yabancı versiyonu district 187: Sin streets e ait olanlar değil, bizim versiyon olan S2: Son silah lazım, konuyu açan kişinin ilk paylaştığı dosyalar. En azından bende deneyeceğim.

İyi günler, zamanında S2 Son Silah diye bir oyun vardı hileciler yüzünden oyun kapandı ama elimde hala dosyaları mevcut duruyor. Acaba bu oyunu nasıl açabilirim yani sadece LAN olarak oynasam da yeterli. Nasıl yapılır ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu yapan YouTube'da hakanka adlı biri yapıyordu en son oda becerememiş bence grafik desen berbat bende oynamıştım zamanında.

S2 son silah yeniden çıkarsa ne CS:GO kalır ne de baska FPS oyunları bekliyorum S2 her zamanda bekliycem <333.

Dosyaları bunlar. Şimdiden başlattım Google Drive'ye yüklemeye.
Eki Görüntüle 365257
Eki Görüntüle 365258
Buyrun arkadaşlar dosyaları.

http://
Dosyaları bunlar. Şimdiden başlattım Google Drive'ye yüklemeye.
Eki Görüntüle 365257
Eki Görüntüle 365258
Buyrun arkadaşlar dosyaları.

Rica etsem dosyaları tekrar upload edebilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı