Çözüldü S20+ çok mu büyük?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ekranda bending sorunu olduğunu tespit ettim, kullandığım programlardan mı yoksa ekranda mı bir sorun var anlayamadım.
Programlarda alakası olmaz banding sorununun. Benim bilgisayarının monitöründe de aynı sorun var.

Hiç video çekmediğim için performansını bilmiyorum ancak Snapdragon'lu sürüm daha iyi çekiyormuş diye duydum.
Doğru ve SD versiyonunun kamera algoritması daha iyi.

Keşke Türkiye'de IMEI kaydetme durumu olmasa da yurt dışından Snapdragon'lusunu getirtebilsem dediğim bir cihaz oldu.
Sıkıntı yaratmıyorsa dert etme bence. Keşke direkt SD 865 ile gelseydi. Bundan önceki Exynos amiral gemisi modelleri böyle değildi, bu defa fena çuvalladı firma. Exynos 2100 ile yine toparladılar.

@Cruslan S20 FE modelinde duydum, S20 diğer modellerinde ben de duymadım.
Neyse hocam, çok teşekkürler. Bir sonraki cihazım acaba Samsung mu olacak merak ediyorum. Samsung'a karşı anlamadığım bir sevda var ve yenebilmiş değilim.

@Cruslan Rica ederim. Ben de Samsung kullanıcısıyım ama fanboyluk yapmaya gerek yok. Kötü yanları, eleştirilmesi gereken çok noktaları olsa da iyi bir marka Samsung. Telefon piyasasının en çok satan markası, Android cephesinin en iyisi. Girdiği her sektörde başarılı olan bir firma. Samsung'a sevda beslemen son derece doğal.😀 Son yıllardaki politikalarını, hamlelerini beğenmesem de iyi bir marka olduğuna şüphe yok. Ben de gönül isterdi Iphone kullanayım ama çok pahalı. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı