S20 FE bu zamanda alınır mı?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Benim açıkça çok bir beklentim yok. Tek istediğim IP6X ve IPX8 sertifikalı olması. Çünkü OSB'de tozun çamurun içinde çalışıyorum ve mevcutta kullandığım Mi 9T başıma bayağı dert oldu. Yaptırıp yaptırıp kullanmak istemiyorum. Bu telefon bu beklentiye göre alınır mı?

Normalde ikinci el uygun fiyata OnePlus 8 Pro alma planım vardı ama açılıp işlem gördüyse suya toza dayanıklılığı gider diye vazgeçtim.

Benim açıkça çok bir beklentim yok. Tek istediğim IP6X ve IPX8 sertifikalı olması. Çünkü OSB'de tozun çamurun içinde çalışıyorum ve mevcutta kullandığım Mi 9T başıma bayağı dert oldu. Yaptırıp yaptırıp kullanmak istemiyorum. Bu telefon bu beklentiye göre alınır mı?

Normalde ikinci el uygun fiyata OnePlus 8 Pro alma planım vardı ama açılıp işlem gördüyse suya toza dayanıklılığı gider diye vazgeçtim.
Artık eskidi, zaten güncellemeyi de almadı. Aöiral gemisi almak için bu kadar eski cihazlara yönelmeye gerek yok.

O fiyata alabileceğiniz daha güçlü bir telefon olmadığı için elbette alınır.12 bin liraya saçma sapan telefon almak yerine S20 FE almak tabi ki doğrusu olacak.Ama güncelleme kısmı çok önemliyse belki aksi düşünülebilir.

O cihazın bataryası bayatladı bile. Şu an almak mantıklı olmaz.

Alınmaz. IP68 sertifikalı güncel cihazlar 20k seviyelerinden başlıyor.

O fiyata alabileceğiniz daha güçlü bir telefon olmadığı için elbette alınır.12 bin liraya saçma sapan telefon almak yerine S20 FE almak tabi ki doğrusu olacak.Ama güncelleme kısmı çok önemliyse belki aksi düşünülebilir.
Hiçbir beklentim yok zaten sadece toza dayanıklı olsun yeter alınmaz mı yine de? Snapdragon halini alacağım.

@Coderman128 peki öyleyse alınır. Cihazın water test'lerini de izleyebilirsiniz. Hb'da satılıyor 12199 tl. Şimdiden hayırlı olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı