S20 FE alınır mı?

5thAvenue

Decipat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat - Maliye
Redmi Note 10 Pro kullanıyorum, satıp S20 FE almayı düşünüyorum açıkçası kamera kalitesi ve işlemcisi olarak çok iyi geldi, ama işlemcisi SD865 ısınıyor mu? (Benim Redmi 120Hz modunda ısınıyor), pil olarak yeteri gelir mi?
Tavsiyeniz nelerdir?

Redmi Note 10 Pro kullanıyorum, satıp S20 FE almayı düşünüyorum açıkçası kamera kalitesi ve işlemcisi olarak çok iyi geldi, ama işlemcisi SD865 ısınıyor mu? (Benim Redmi 120Hz modunda ısınıyor), pil olarak yeteri gelir mi?
Tavsiyeniz nelerdir?
Aynı telefonu kullanıyorum birdaha MIUI alırsam ne olayım. Ben de s20 FE geçmeyi düşünüyorum. Hiç beklemeden geçebilirsiniz. Harika telefon. Hele bu iğrenç telefondan geçtiğinizde çağ atlayacaksınız. Kalite farkı heryerden anlaşılacak.

Bence 2023'ün yarısını bitirmişken alınmaz artık. Eski amiral gemisi yerine yeni orta segmentlerin daha makul olduğunu düşünüyorum.

Bunun benim anlayışım ve telefon kullanma biçimim ile alakalı olduğunu belirteyim. Telefonla çok işi olmayan ve güncellemeleri pek önemsemeyenler için hala iyi bir seçenek.

Yok pek oynamam az oynarim, FIFA Mobile ve Battle Prime bazen ara sira o da.

Güncelleme sıkıntısı var mi, kasma var mi arayüzde?
O zaman günü çıkarır ve hayır kasma olmaz. Ama güncelleme sıkıntısı başlıyor. Kullanan bir arkadaşı etiketliyorum o size dönüş yapsın. @564300

Yok pek oynamam az oynarim, FIFA Mobile ve Battle Prime bazen ara sira o da.
Aslında biraz ısınabilir. Her telefon ısınır. FIFA Mobile ultra mükemmel gerçekçi grafiklerde oynamazsanız bizim Note 10 Pro gibi yanma seviyesine gelmez. Siz daha bekliyor musunuz? Hemen sipariş verin diyorum size!😀

Geri
Yukarı