S20 FE mi POCO F4 mü?

Peki bu sadece buyuk FPS oyunlar icin mi gecerli? TFT/ Genshin Impact/ Raid Shadow Legends gibi oyunlari oynatir mi yine?

Birde batarya performansini o kadar etkilemesini beklemiyordum, cokmus gercekten...
Dediğin oyunları oynatıyor. Yanına birde 500 TL'lik soğutucu fan al eğer ciddi oyuncuysan 2-3 saat oynuyorsan.

Peki bu sadece buyuk FPS oyunlar icin mi gecerli? TFT/ Genshin Impact/ Raid Shadow Legends gibi oyunlari oynatir mi yine?

Birde batarya performansini o kadar etkilemesini beklemiyordum, cokmus gercekten...
O tür oyunların hepsini oynatır ama ilerde telefonun donanımı yetersiz gelebilir. Şu batarya performansı olayını bizzat kendim yaşadım. Samsung S serisinin FE modellerinde böyle bir sorun var maalesef ki. Bazen insan kafasına çok takar bu olayı (mesela ben) ama alışmak lazım bu olaya.

O tür oyunların hepsini oynatır ama ilerde telefonun donanımı yetersiz gelebilir. Şu batarya performansı olayını bizzat kendim yaşadım. Samsung S serisinin FE modellerinde böyle bir sorun var maalesef ki. Bazen insan kafasına çok takar bu olayı (mesela ben) ama alışmak lazım bu olaya.
FE modellerde yok sadece. Genel olarak S20, S21, S22 serilerinin bazı modellerinde var.

@DerratiX eğer oyun için telefon bakiyorsanız bir sürü alternatif var zaten. POCO F4 mesela. 870 taş gibi SoC.
Ama ben Samsung'dan şaşmam ya da kamerası da iyi olsun derseniz hak veririm.
Soyle soyleyeyim ne cok fazla oyun performansi, ne de cok fazla kamera performansi bekliyorum. Her normal kullaniyorum, hem oyun arada oynuyorum hem de Kamerayi bol bol kullaniyorum ama ust duzey bir performans beklemiyorum. POCO'larin arka kasasi birazcik kaba duruyor ve garanti+yedek parca olarak problem yasayabilirim diye dusunmustum ondan Samsung bakiyordum daha cok.

Konu sahibininde konusunu kirletmek istemem ama onunda isine yarayabilir belki vereceginiz modeller ve bilgiler.

Dostum o yazdıklarından bir şey anlasaydım sormazdım zaten. Agresif bir cevap vereceğine bir anlatsaydın iyi olurdu?
Hocam 11-12 bin TL'lik telefondan ne kadar bir performans beklersen en iyi performansı verecek donanıma sahip telefon S20 FE o fiyat bandında. S20 FE'nin donanımına kötü diyebilirsin fakat her özelliği bu kadar dengeli bir biçimde verebilen başka bir telefon yok sıfır olarak. Agresif cevap vermedim ayrıca.

Hocam 11-12 bin TL'lik telefondan ne kadar bir performans beklersen en iyi performansı verecek donanıma sahip telefon S20 FE o fiyat bandında. S20 FE'nin donanımına kötü diyebilirsin fakat her özelliği bu kadar dengeli bir biçimde verebilen başka bir telefon yok sıfır olarak. Agresif cevap vermedim ayrıca.
Ben oyun falan oynamıyorum telefondan, şuan için A50 kullanıyorum almaya değer mi acaba diye düşünüyorum. Malum fiyatlar yerinde durmuyor. A34 ile S20FE arasında dolanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı